Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktKategoria
Dostępność produktów
Dodatkowe filtry
Kolor produktu
Rodzaj produktu
Rozmiar derki
Firma
Ceny
Od do

Wysokiej jakości derki dla koni

Derka dla konia to niezastąpiony element wyposażenia każdego wierzchowca. W końcu jest potrzebna podczas treningów bądź tuż po zawodach, a także w trakcie transportu czy po prostu przebywania w boksie. Dlatego oferujemy wytrzymałe produkty wykonane z różnych materiałów, abyś mógł wybrać opcję dostosowaną do Twoich potrzeb. Derka polarowa, przeciwdeszczowa lub zimowa – właśnie to są najpopularniejsze modele. Przekonaj się, o ile zdrowszy i silniejszy będzie koń, gdy zapewnisz mu wytrzymałą, przewiewną i ciepłą derkę!

Kiedy potrzebna jest derka dla konia?

Przemoczona sierść lub po prostu zmęczenie po zawodach – to najlepszy krok ku rozwojowi infekcji. W takiej sytuacji niezbędne są derki dla konia, dostosowane do pory roku oraz temperatury panującej w dokach. Takie okrycie przydaje się też podczas treningów lub wypasania. Wówczas doskonale sprawdzi się derka przeciwdeszczowa, która ochroni przed wiatrem i deszczem. Tym bardziej że u nas znajdziesz modele zakrywające głowę i kark. Derka ogranicza również narastanie zimowej sierści i sprawia, że koń cały czas idealnie się prezentuje.

Funkcjonalna i stylowa derka dla konia zimowa

Kolorowe, a do tego naprawdę funkcjonalne – właśnie takie są derki polarowe oraz modele wykonane z innych materiałów. Dzięki temu wiesz, że Twój koń jest nie tylko dobrze chroniony przed zimnem, wiatrem czy deszczem, ale również doskonale wygląda. Tym bardziej że zapewniamy szeroki wybór różnych materiałów – zarówno tych lekkich idealnych latem, jak i cieplejszych, które dobrze sprawdzą się zimą czy podczas transportu. Poza tym derki dla konia z naszego sklepu zachwycają też oryginalnym designem. Najpopularniejsze są gładkie warianty w różnych odcieniach niebieskiego, szarego, zielonego oraz brązowego. Jeśli chcesz podkreślić charakter konia, to koniecznie zdecyduj się na derki w kropki, gwiazdki i pikowane modele.


Oferujemy również specjalne owijki dla koni, pełniące role ochraniaczy.