Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie York Bat Patern Dressage  110 cm
1-3 dni
36,00 zł
28,80 zł
Zdjęcie York Bat Horses  65 cm
1-3 dni
25,00 zł
Zdjęcie York Bat Checky  65 cm
1-3 dni
25,00 zł

Baty i palcaty dla koni

Bat dla konia to ważne wyposażenie, w które powinna wyposażyć się każda osoba, która zawodowo lub amatorsko zajmuje się jeździectwem. W ofercie naszego sklepu internetowego na pewno znajdziesz modele, który świetnie sprawdzą się tak samo dla początkujących, jak i dla osób, które biorą udział w zawodach. Przekonaj się, jak bat na konie pozwoli Ci zwiększyć bezpieczeństwo i zyskać większą kontrolę nad koniem. Kluczowe jest oczywiście też odpowiednie wykorzystywanie tego wyposażenia, aby zwierzęciu nie stała się krzywda.

Jaki bat na konie wybrać?

Jak już wspomnieliśmy, dysponujemy naprawdę sporym asortymentem, dzięki czemu jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas odpowiednie baty dla koni. Wśród chętnie wybieranych modeli na pewno trzeba wymienić bat dresażowy, do lonżowania, ujeżdżeniowy z żelowym uchwytem czy typowo przeznaczony do skoków.

Większą kontrolę zyskasz także wtedy, gdy postawisz na nasz bat dla konia z antypoślizgową rączką. Takie rozwiązanie zapewni wiele korzyści, np. podczas skoków. Jeśli poszukujesz najtańszego modelu na sam początek, to mamy również plastikowe baty dla koni. Sprawdź, także naszą szeroką ofertę kolorystyczną. Możesz kupić u nas również bacik dla konia, który skierowany jest dla dzieci, uczących się dopiero jeździć konno.

Palcaty dla konia w sklepie Animalia

Osoby bardziej zaawansowane znacznie częściej decydują się zakupić w naszym sklepie nie tylko baty dla koni, ale też palcaty. W końcu to właśnie dzięki nim możesz zyskać większą kontrolę nad zwierzęciem. Palcaty dla konia to w rzeczywistości baty skokowe. Do wyboru są dwa modele – baty dla koni z patką, które są znacznie łagodniejsze oraz palcat ze sznurkowym zakończeniem. Gdy bierzesz udział w zawodach, koniecznie zakup model z patką.


Zachęcamy również do zakupu ogłowia dla koni oraz siodła.