Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktTransport to ogromne wydarzenie dla konia. Jeśli nie jest on przyzwyczajony do takich czynności i przygód, będzie przestraszony – stanie się więc niespokojny. Może w tym czasie zrobić sobie krzywdę lub podupaść na zdrowiu. Należy zatem zadbać, by wyeliminować większość zagrożeń i ograniczyć ilość ryzykownych sytuacji do minimum. Wykorzystując profesjonalne ochraniacze transportowe, przewóz konia będzie dużo bezpieczniejszy. Jesteś ciekaw, co przygotowaliśmy? Zapraszamy do zapoznania się z produktami, które czekają na Ciebie w tej kategorii.

Jak to działa?

Konie podczas próby transportu mogą wystraszyć się i spłoszyć. Podczas ataku paniki i wierzgania kopytami istnieje wysokie ryzyko, że uderzą się one i skaleczą o przyczepę lub jej wyposażenie. Ochraniacze transportowe mają zadanie ochronić najbardziej narażone i newralgiczne miejsca, by do tego nie doszło. Stanowią więc definitywnie podstawowe wyposażenie każdego opiekuna lub właściciela konia, który dba o swoje zwierzaki pod każdym względem.

Nie tylko ochraniacze transportowe dla konia

Pamiętaj, że ochraniacze transportowe dla konia to nie tylko zabezpieczenia na nogi. Warto zadbać również o jego ogon, by nie obijał się on o ściany przyczepy. Koń może wtedy boleśnie uderzyć się, przestraszyć hałasu lub skaleczyć, co będzie potęgować jego stres. Dopiero stawiasz pierwsze kroki w opiece nad końmi i obawiasz się, że ilość obowiązków lub narzędzi przerośnie Twoje możliwości? Spokojnie! Nasi specjaliści są do dyspozycji i odpowiedzą na Twoje pytania. Pomogą dobrać właściwe ochraniacze transportowe, ochraniacze stajenne oraz skompletować zestaw wyposażenia stajni i zrealizować zamówienie od A do Z. My również kochamy konie i chcemy, by każdy właściciel lub opiekun wiedział, jak się z nimi obchodzić.