Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie Waldhausen Kantar Nairobi  czarny
5-7 dni
149,00 zł
104,30 zł
Zdjęcie Waldhausen Kantar Nairobi  burgund
5-7 dni
149,00 zł
104,30 zł
Zdjęcie York Kantar Kimi
24h
35,00 zł
Zdjęcie York Kantar Lita
24h
21,00 zł

Wytrzymałe kantary i uwiązy dla koni

Co to są kantary dla koni? To praktyczny sprzęt, który zakładamy na głowę konia. Przydaje się podczas prowadzenia konia do stajni, a także przy zabiegach pielęgnacyjnych. W naszej szerokiej ofercie znajdują się również wytrzymałe uwiązy dla zwierząt.

Bezpieczny i funkcjonalny kantar dla konia

U nas znajdziesz wyjątkowo funkcjonalne kantary. Wśród nich najpopularniejsze są modele, które zapewniają równomierny rozkład nacisku na głowę konia. W ten sposób wierzchowiec odczuwa największą przyjemność. Dodatkowo poszczególne produkty pozwalają na maksymalne dopasowanie w części potylicowej oraz nosowej. Kantar dla koni z naszego sklepu wyróżnia się również wysokiej jakości okuciem i trwałym materiałem, co tylko zwiększa jego użyteczność.

Oryginalne i eleganckie kantary dla koni

Interesują Cię kantary, które będą nie tylko wygodne dla konia, ale też zachwycą Cię swoim wyglądem? W takim razie u nas na pewno znajdziesz odpowiednie modele. W końcu oferujemy zarówno bardziej eleganckie, jak i naprawdę codzienne warianty. Do dostojnych klaczy idealnie sprawdzą się produkty z futerkiem. Takie kantary dla koni wyróżniają się miękkością, luksusowym wyglądem, funkcjonalnością oraz przyjemnym materiałem – to on sprawia, że wierzchowce czują się tak komfortowo. Ciekawą opcją są także kantary z nylonu lub wersję premium soft z polarem. Takie tkaniny są lekkie, a przy tym wytrzymałe i odpowiednie dla koni.

Jak wybrać solidny uwiąz dla konia?

Chcesz odprowadzić konia do stajni? W takim razie przyda Ci się nie tylko kantar, ale również uwiąz. Dzięki temu kierowanie wierzchowcem stanie się jeszcze łatwiejsze i bezpieczniejsze. Dlatego oferujemy solidny uwiąz do koni, wykonany ze sznurowanej bawełny, co tylko zwiększa jego wytrzymałość. Wybrane modele mają klasyczny karabińczyk, więc dodatkowo uwiąz z łatwością doczepisz do kantara. Uwagę zwracają też ciekawe kolory. W naszym sklepie postawisz na dowolną barwę – od klasycznej czerni, po soczystą czerwień, a skończywszy na ożywczej zieleni. W połączeniu z odpowiednią długością masz pewność, że takie uwiązy z pewnością się sprawdzą!


Proponujemy także profesjonalne ogłowia dla koni oraz palcaty dla jeźdźców.