Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie York Stojak na siodło
24h
70,00 zł
65,10 zł
Zdjęcie York Wieszak na baty
1-3 dni
14,00 zł

Konie to wymagające, lecz niezwykle wdzięczne zwierzęta. Wymagają one stałej, profesjonalnej opieki, by były zadbane i w dobrej kondycji fizycznej oraz psychicznej. Kompletne wyposażenie stajni jest zatem obowiązkiem każdego właściciela, który bierze odpowiedzialność za te wyjątkowe zwierzęta. Gdzie szukać produktów, które spełnią zarówno ich, jak i Twoje oczekiwania? Jesteś w doskonałym miejscu. Prezentujemy wysokogatunkowy sprzęt do stajni stanowiący podstawę dla opiekunów.

Podstawowe wyposażenie, które musisz mieć w swojej stajni

Które komponenty zaliczamy do obowiązkowych? Na liście znajdują się przede wszystkim wiaderka, siatki na siano, wieszaki i akcesoria do sprzątania. Dzięki nim komfortowa i bezpieczna opieka nad koniem będzie możliwa, a utrzymanie higieny zwierzęcia i otoczenia stanie się o wiele prostsze i efektywniejsze. Standardowe czynności zajmą mniej czasu i wyeliminujesz wiele problematycznych aspektów związanych z pielęgnacją i sprzątaniem. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w wyborze lub skompletowaniu zestawu, służymy pomocą.

Sprawdzona jakość dla wymagających

Posiadamy w sklepie narzędzia i akcesoria firm cieszących się uznaniem użytkowników. Na liście producentów, których znajdziesz w ofercie naszego sklepu, znajdują się m.in. takie marki jak: Horze, Waldhausen, York, Premiere, BR, GRENE, Kramp, Finntack, Start. Mamy nadzieję, że większości z nich nie musimy przedstawiać. Jeżeli jednak potrzebujesz gwarancji, że wyselekcjonowane narzędzia poradzą sobie z Twoimi oczekiwaniami, sprawdź opinie na ich temat. Ilość pozytywnych komentarzy powinna być najlepszym świadectwem. Jesteś amatorem lub nie masz czasu, by skompletować zamówienie? Spokojnie! Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz. Zespół naszych specjalistów pomoże na każdym etapie realizacji. My również kochamy konie, więc na przestrzeni lat udało nam się poznać ich wszystkie potrzeby.