Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie Horze Podkładka żelowa podnosząca tył
14-16 dni
189,00 zł
249,00 zł

Podkładki pod siodło

Jak zapewnić sobie komfortową jazdę? Wybierz odpowiednie podkładki pod siodło, które zapewniają idealnie dopasowanie do grzbietu konia, niwelując różnice, a także gwarantując odpowiednie wypoziomowanie - np. za sprawą podkładek podnoszących tył siodła. W ofercie sklepu Animalia znajdziesz podkładki pod końskie siodło zarówno w wersji żelowej, jak i wykonane ze sztucznego futerka.

W naszym sklepie dostępne są podkładki wykonane z materiałów, które są nie tylko trwałe, ale też umożliwiają łatwą pielęgnację – nowoczesne modele można czyścić jedynie przy pomocy miękkiej szmatki i wody. Ciekawym rozwiązaniem jest podkładka pod końskie siodło z ergonomicznego, a przy tym nieco lepkiego żelu, a także wersja z połączenia poliestru z bawełną. Do dyspozycji są również podkładki pod siodło z owczym futrem oraz wierzchnią warstwą z winylu.

Dlaczego warto zakładać podkładki pod siodło?

Funkcjonalna podkładka koryguje pozycję siodła, aby było maksymalnie wygodne dla jeźdźca i wierzchowca. Poza tym skutecznie amortyzuje wstrząsy i uderzenia, dzięki czemu jazda jest wyjątkowo przyjemna. Podkładka podnosząca tył siodła jeszcze lepiej chroni tył grzbietu konia, a do tego nadaje się do codziennego użytku. Z tym modelem zwierze będzie dobrze chronione, a do tego doskonale sprawdzi się do koni z umięśnionym frontem. Dostępna jest również terapeutyczna podkładka żelowa pod siodło, która zapobiega jego przesuwaniu. Taki model umożliwia też swobodny przepływ powietrza, a do tego jest elastyczny oraz wodoodporny.

Stylowa i efektowna podkładka pod siodło

Dostępna w naszym sklepie podkładka pod końskie siodło wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, ale również ciekawym wyglądem. Dzięki niemu z pewnością się wyróżnisz. Tym bardziej że dostępny jest nie tylko klasyczny model, ale również podkładka żelowa pod siodła – praktyczna, terapeutyczna i transparentna. Uwagę zwraca też model z futrzanym podbiciem w białym bądź czarnym kolorze. Jeśli zależy Ci na naprawdę oryginalnym designie, to zdecyduj się na fioletową, bordową lub granatową podkładkę. Dostępna jest też wersja dla osób szukających klasycznych rozwiązań. Wtedy doskonale sprawdzi się brązowa oraz czarna podkładka pod siodło.

Sprawdź również profesjonalne siodła dla konia, z pomocą których rozpoczniesz swoją przygodę z jazdą konną!