Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie BR Skrzynka na szczotki Mario XL
5-7 dni
209,00 zł
177,65 zł

Torby jeździeckie i sakwy na konia

Jeśli się wybierasz na dłuższą wycieczkę konno, warto mieć ze sobą niezbędne akcesoria. Spakuj je w wygodne i praktyczne torby jeździeckie. W naszej ofercie znajdziesz także bardzo wygodne organizery w postaci toreb na akcesoria jeździeckie, w których umieścisz niezbędne szczotki i produkty do pielęgnacji, czy drobne przekąski dla konia.

Sakwy na konia – jakie warto wybierać?

Chcesz kupić sakwę, która spełni Twoje oczekiwania podczas przejażdżki czy w trakcie opieki nad koniem? W takim razie zwróć uwagę na szereg bardzo ważnych cech. Warte uwagi sakwy jeździeckie to takie, które są pojemne i wykonane z wysokiej jakości materiału. Wytrzymałość to istotna cecha, dlatego wybierz koniecznie torby jeździeckie, które wykonane są z nylonu. Najlepiej też, aby wybrana sakwa była nieprzemakalna, dzięki właściwościom wodoodpornym na dłużej pozostanie w doskonałym stanie, a w trakcie deszczu przedmioty w środku będą w pełni bezpieczne. Warto zwrócić uwagę również na mocne i szerokie pasy, dzięki którym można ją zapiąć np. na rzepy. Często wykorzystywane są również paski, które mają za zadanie skutecznie przymocować torbę do siodła.

Torby na akcesoria jeździeckie – niezbędne wyposażenie prawdziwego jeźdźcy

Niezbędnym wyposażeniem każdego jeźdźcy czy pasjonata jazdy konnej są skrzynki jeździeckie. Dziś możesz znaleźć wiele produktów, które służą do przechowywania ważnych akcesoriów podczas jazdy konnej, a także tych istotnych w trakcie pielęgnacji zwierzęcia. Dobrym przykładem będą tutaj skrzynki na szczotki dla konia, torby na kask, na ogłowie, na buty jeździeckie, na czapraki czy też modele na akcesoria do pielęgnacji konia, które można zawiesić w boksie, by mieć wszystkie przybory w zasięgu swoich rąk. W naszej ofercie znajdziesz materiałowe, ale bardzo wytrzymałe torby jeździeckie oraz cięższe i niezwykle solidne skrzynki na akcesoria dla koni. Która opcja jest lepszym wyborem? To sprawa mocno indywidualna, najlepiej postaw na produkty, które będą dla Ciebie wygodniejsza. Torba jeździecka to inwestycja na przynajmniej kilka lat, więc postaw na model, który Ci się opłaca pod względem jakości, wyglądu i ceny.

W naszej ofercie znajdziesz także kamizelki jeździeckie oraz naturalne pasze dla koni.