Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktAkcesoria dla psów: karmy, zabawki i wiele innych!

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka! Trudno się z tym nie zgodzić, jest wierny, oddany i wdzięczny. Od wychowania zależy jednak jego posłuszeństwo, a od stosowanej diety jego zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie jego organizmu. Odpowiedzialny jest za to jego właściciel, dlatego mając w domu czworonożnego przyjaciela, powinieneś zapewnić mu odpowiednie warunki do rozwoju i życia. Proponujemy Ci szeroki wybór karmy dla psa, zarówno mokrej, suchej, jak też przysmaków, witamin i suplementów. W sklepie dostępne są ponadto artykuły do jego pielęgnacji, szczotki i grzebienie, szampony oraz gadżety dla psów, tj. obroże, miski, smycze, legowiska, transporter, zabawki oraz inne akcesoria dla psa.

Jak wybrać odpowiednią karmę dla psa?

Przy wyborze karmy dla swojego pupila uwzględnij jego wiek i wszelkie potrzeby żywieniowe. W ciągu 5 miesięcy życia potrzebować będzie dużej ilości kalorii, ale też wapnia, białka, jak i składników odżywczych wspierających jego rozwój. W takich przypadku najlepiej sprawdza się karma o dużej zawartości mięsa. Dla starszych psów polecamy karmy niskokaloryczne, ale z dużą zawartością błonnika, co pozwoli uchronić je przed nadwagą. Pamiętaj jednak, że bardzo dużo zależy od rasy Twojego psa i należy porcje, częstotliwość karmienia i rodzaj karmy dostosować indywidualnie do swojego zwierzaka. Pies powinien otrzymywać zarówno karmę suchą i karmę mokrą. Pierwsza oznacza wygodę, ponadto wzmacnia zęby czworonoga. Mokra z kolei jest bogata w składniki odżywcze oraz wspiera prawidłowe nawodnienie jego organizmu.

Gadżety dla psów do zabawy, odpoczynku, w podróż i na spacer

Każdy pies powinien mieć przynajmniej jedną zabawkę. Przy jej wyborze kieruj się wielkością psa, a także jego preferencjami. Zaobserwuj, czyli lubi podgryzać, jest mniej czy bardziej aktywny. Podstawowe akcesoria dla psów to oczywiście miski, smycz, legowisko i szczotka. Jeżeli samodzielnie troszczysz się o jego wygląd, to zdecyduj się na produkty pielęgnacyjne do kąpieli i codziennego stosowania.