Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie York Wiadro Fabio   4 l
1-3 dni
12,00 zł

Żłoby i wiadra dla koni

Bogaty wybór poideł dla koni i pojemników na paszę

Oferujemy bogaty wybór poideł dla koni, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że jako właściciel tego wspaniałego zwierzęcia chcesz mu dać wyłącznie to, co najlepsze. Dzięki propozycjom z naszego katalogu możesz zagwarantować zwierzęciu optymalne nawodnienie.


W specjalnych poidłach możesz umieścić odpowiednią ilość wody, jakiej w danym czasie potrzebuje Twój koń. Są to wyroby solidne, dlatego kupując konkretny wyrób, robisz inwestycję długoterminową. Wytrzymałe elementy wykazują odporność na wpływ czynników środowiskowych.


Proponujemy zarówno klasyczne poidła dla koni, jak i specjalnie zaprojektowane żłoby dla koni nadające się, na przykład, do zawieszenia. Wszystkie żłoby i wiadra dla koni mają odpowiednie certyfikaty, świadczące o ich wysokiej jakości wykonania oraz maksymalnej użyteczności. Wszystkie wyroby z tej kategorii są również dokładnie opisane, a więc żaden z naszych klientów nie powinien mieć trudności z wytypowaniem najlepszego poidła.

Pojemniki na pasze lub musli dla koni w sklepie Animalia

Oferowane pojemniki na pasze dla koni i poidła na wodę stanowią podstawowy asortyment, jaki powinien znaleźć się w każdej stajni.


Szczególnie polecamy pojemniki na musli dla koni, nadające się doskonale do przechowywania przygotowanych dla Twojego ulubieńca posiłków. Są to wyroby wykonane z solidnego tworzywa, bezpieczne w kontakcie ze zwierzęciem. Mają wobec tego niezbędne atesty, potwierdzające wykorzystanie podczas kontaktu z żywnością. Każdy z produktów ma praktyczną pokrywkę, pozwalającą przechowywać starannie pokarm. To również osłona przed przedostaniem się owadów do musli lub innego jedzenia.


Oferujemy wiadra i żłoby dla koni służące do podawania żywności takiej jak pasze dla koni pochodzące ze sklepu Animalia. Zapraszamy!