Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktKarmy i akcesoria dla królików

Jesteś właścicielem uszatego zwierzaka? A być może dopiero planujesz zakup królika i szukasz odpowiedniego wyposażenia? W naszym sklepie dostępne są zarówno suche karmy, witaminy i odżywki, kolby i siano, jak też żwirki i ściółki, zabawki i rzeczy dla królików tj. miski, klatki dla królików, zabawki, poidełka i domki. Twój królik potrzebuje odpowiedniej diety, aby prawidłowo się rozwijał, a jego futerko było miękkie i błyszczące. W zależności od usposobienia będzie potrzebował częstszej lub rzadszej zabawy. Jego miejsce musi być przystosowane do jego charakteru.

Jaka karma dla królika?

Króliki muszą mieć nieograniczony dostęp do pożywienia. Wynika to z ich usposobienia, nieustannie żują pokarm. To także wymusza podawanie mu jedzenia lekkostrawnego, niskokalorycznego i nieobciążającego jego żołądka. Podstawą króliczej diety jest woda i siano, które zawiera dużą ilość włókien, regulujących procesy trawienne. Ponadto siano wspiera wydalanie sierści, które podczas wylizywania futerka zwierzak połyka. Możesz spróbować też specjalne kolby dla królików. Dodatkowo królik powinien otrzymywać gotowy pokarm w formie granulatu. Jest to pożywienie pełnowartościowe, bogate w składniki odżywcze oraz witaminy, których potrzebuje jego organizm do prawidłowego funkcjonowania. Gotowy pokarm składa się najczęściej z kompresowanych ziaren, siana, lucerny i otrębów. Należy jednak pamiętać, aby podawać go w niewielkich porcjach. Nieograniczony dostęp do niego mogą mieć tylko młode króliki i te, które wymagają specjalnej diety. Sprawdź też inne akcesoria dla królików.

Niezbędne rzeczy da królika

Twój królik musi mieć swoją klatkę, której wielkość należy dostosować do jego aktywności i rozmiarów. Akcesoria dla królików pomogą Ci ją odpowiednio wyposażyć, aby Twój pupil mógł nie tylko w niej odpoczywać, ale też się bawić. Wyposaż ją również w poidełko na wodę, miseczkę na pokarm, a także „toaletę”. Nie zapomnij o regularnym czesaniu jego futerka z wykorzystaniem specjalnej szczotki lub grzebienia oraz wymianie żwirku.

Króliki to wbrew pozorom bardzo aktywne zwierzęta, które potrzebują dużej ilości ruchu i nie lubią się nudzić. Chociaż osoby, które mają po raz pierwszy do czynienia z tymi zwierzętami, są przekonane, że są bardzo strachliwe, które tylko się ukrywają i jedzą, to mimo wszystko króliki bardzo lubią się bawić. Szczególnie w środowisku, które dobrze znają. Dlatego nasz sklep dla królika oferuje wiele rzeczy dla tych wyjątkowych zwierząt. Sprawdź, w co warto zaopatrzyć swoje zwierzątko tak, aby było zadowolone z życia! Z pewnością znajdziesz u nas wiele produktów dla królika.

Bogata oferta sklepu dla królika Animalia

Różne sklepy dla królików oferują różne akcesoria, natomiast w naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie rzeczy najlepszej jakości dla swojego pupila. Znajdziesz u nas takie rzeczy dla królika, jak miski, poidełka, domki czy klatki – czyli wszystko to, co potrzebne jest twojemu królikowi, aby poczuł się bezpiecznie. Ale to nie wszystko, można u nas znaleźć także inne, bardziej nietypowe akcesoria dla królika, takie jak: smycze czy szelki, na których można wyprowadzać swoje zwierzątko na spacery! Wbrew pozorom, króliki to bardzo ciekawskie zwierzęta – a spacer wśród świeżej zieleniny na pewno im się spodoba. Będą mogły jeść świeżą trawę czy mlecze. Oczywiście będziesz musiał zadbać o to, by twoje zwierzątko poczuło się bezpiecznie podczas takiego spaceru!

Dlaczego warto?

Nasze akcesoria dla królików są jakościowe, dzięki czemu posłużą twojemu zwierzątku przez długi czas. Jeżeli masz królika, to u nas zrobisz zbiorcze zakupy zarówno doskonałej karmy oraz innych smakołyków, jak i przedmiotów potrzebnych królikowi na co dzień!