Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie Waldhausen przedłużka do derki
5-7 dni
77,00 zł
53,90 zł

Wysokiej jakości derki dla koni

Derka dla konia to niezastąpiony element wyposażenia każdego wierzchowca. W końcu jest potrzebna podczas treningów bądź tuż po zawodach, a także w trakcie transportu czy po prostu przebywania w boksie. Dlatego oferujemy wytrzymałe produkty wykonane z różnych materiałów, abyś mógł wybrać opcję dostosowaną do Twoich potrzeb. Derka polarowa, przeciwdeszczowa lub zimowa – właśnie to są najpopularniejsze modele. Przekonaj się, o ile zdrowszy i silniejszy będzie koń, gdy zapewnisz mu wytrzymałą, przewiewną i ciepłą derkę!

Kiedy potrzebna jest derka dla konia?

Przemoczona sierść lub po prostu zmęczenie po zawodach – to najlepszy krok ku rozwojowi infekcji. W takiej sytuacji niezbędne są derki dla konia, dostosowane do pory roku oraz temperatury panującej w dokach. Takie okrycie przydaje się też podczas treningów lub wypasania. Wówczas doskonale sprawdzi się derka przeciwdeszczowa, która ochroni przed wiatrem i deszczem. Tym bardziej że u nas znajdziesz modele zakrywające głowę i kark. Derka ogranicza również narastanie zimowej sierści i sprawia, że koń cały czas idealnie się prezentuje.

Funkcjonalna i stylowa derka dla konia zimowa

Kolorowe, a do tego naprawdę funkcjonalne – właśnie takie są derki polarowe oraz modele wykonane z innych materiałów. Dzięki temu wiesz, że Twój koń jest nie tylko dobrze chroniony przed zimnem, wiatrem czy deszczem, ale również doskonale wygląda. Tym bardziej że zapewniamy szeroki wybór różnych materiałów – zarówno tych lekkich idealnych latem, jak i cieplejszych, które dobrze sprawdzą się zimą czy podczas transportu. Poza tym derki dla konia z naszego sklepu zachwycają też oryginalnym designem. Najpopularniejsze są gładkie warianty w różnych odcieniach niebieskiego, szarego, zielonego oraz brązowego. Jeśli chcesz podkreślić charakter konia, to koniecznie zdecyduj się na derki w kropki, gwiazdki i pikowane modele.


Oferujemy również specjalne owijki dla koni, pełniące role ochraniaczy.