Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktLizawka Likit zawiera wysokowartościowe substancje odżywcze - w tym dodatek biotyny
dostępność
24h
-25%
30,00 22,50
Lizawka Likit zawiera wysokowartościowe substancje odżywcze, jest doskonała jako sposób na nudę w końskiej stajni.
dostępność
14-16 dni
-10%
69,95 62,96
tęczowy wkład do lizawki Likit to połączenie smaków jabłko – marchew – wiśnia – mięta. Wspaniały przysmak dla Twojego jednorożca! ;)
dostępność
1-3 dni
-10%
30,00 27,00
Lizawka Little Likit zawiera wysokowartościowe substancje odżywcze - w tym dodatek biotyny, pasuje do zabawek Boredom Breaker
dostępność
14-16 dni
19,99 17,50
Starter Kit Likit to idealny pierwszy pakiet produktów tej firmy: uchwyt do zawieszenia lizawki, trzy wkłady w różnych smakach oraz dwa opakowania przysmaków Likit - w doskonałej cenie
dostępność
14-16 dni
159,00 129,00
piłka na przysmaki, stymulująca naturalne zachowania pastwiskowe, takie jak pobieranie pokarmu z ziemi atrakcyjna rozrywka dla każdego konia i kuca
dostępność
24h
95,00
klasyczna sól himalajska w kształcie pasującym do uchwytów Likit
dostępność
14-16 dni
24,50
piłka do zabawy dla konia - zapobiega nudzie w stajni i na padoku
dostępność
5-7 dni
39,95
Ogromna, wytrzymała, elastyczna piłka zaprojektowania specjalnie dla koni. Można ją umieścić na padoku, ale również wykorzystywać do szkolenia, czy odczulania.
dostępność
14-16 dni
145,00
multipak klasycznych (650g) wkładów do zabawek Likit, zawierający lizawki w smakach banan, jabłko oraz wiśnia
dostępność
14-16 dni
80,00 59,99
Ogromna, elastyczna piłka zaprojektowania specjalnie dla koni. Można ją umieścić na padoku, ale również wykorzystywać do szkolenia, czy odczulania.
dostępność
14-16 dni
Darmowa dostawa
295,00
Ogromna, elastyczna piłka zaprojektowania specjalnie dla koni. Można ją umieścić na padoku, ale również wykorzystywać do szkolenia, czy odczulania.
dostępność
14-16 dni
179,00
Duża, elastyczna piłka z uchwytem, doskonała na padok jak i do boksu. Zabawka, która redukuje stres i ogranicza nudę. Wykonana ze specjalnego miękkiego, ale super wytrzymałego tworzywa - jest praktycznie niezniszczalna! O przyjemnym bananowym zapachu.
dostępność
5-7 dni
165,00
Wesoła zabawka do powieszenia w boksie konia - zapobiega nudzie oraz nałogom stajennym.
dostępność
5-7 dni
72,00
Boredom Breaker to zabawka idealna dla koni, które zbyt szybko radzą sobie z klasycznymi lizawkami w uchwytach: na dwa małe wkłady Little Likit oraz jeden klasycznej wielkości Likit Lick.
dostępność
5-7 dni
215,00 189,00
Boredom Buster to zabawka idealna dla koni, które zbyt szybko radzą sobie z klasycznymi lizawkami w uchwytach - uchwyt na dwa małe wkłady Little Likit.
dostępność
14-16 dni
119,50
multipak lizawek Little Likit
dostępność
14-16 dni
85,00 75,00
Elastyczna piłka z uchwytem, doskonała na padok jak i do boksu. Zabawka, która redukuje stres i ogranicza nudę. Wykonana ze specjalnego miękkiego, ale super wytrzymałego tworzywa - jest praktycznie niezniszczalna!
dostępność
24h
69,00
Duża, elastyczna piłka z uchwytem, doskonała na padok jak i do boksu. Zabawka, która redukuje stres i ogranicza nudę. Wykonana ze specjalnego miękkiego, ale super wytrzymałego tworzywa - jest praktycznie niezniszczalna! O przyjemnym jabłkowym zapachu.
dostępność
5-7 dni
165,00
Duża, elastyczna piłka z uchwytem, doskonała na padok jak i do boksu. Zabawka, która redukuje stres i ogranicza nudę. Wykonana ze specjalnego miękkiego, ale super wytrzymałego tworzywa - jest praktycznie niezniszczalna!
dostępność
14-16 dni
109,00

Zabawki dla koni

Nuda w stajni? Mamy na to sposób! Zabawki dla konia to świetna opcja na zapewnienie zwierzęciu dodatkowej rozrywki. Koń bardzo wyraźnie domaga się zabawy, chce zwrócić na siebie uwagę, wystawiając głowę, zaczepiając osoby przechodzące obok boksu i drapiąc nogą. Może być to nawet niebezpieczne, kiedy koń zbyt intensywnie uderza nogą o ścianę. Idealnie byłoby pozwolić mu cały dzień spędzić na łące, co nie zawsze jest możliwe. Nierzadko konie sportowe wychodzą na jazdę, po czym dużo czasu spędzają w stajni. Wtedy przydadzą mu się piłki dla konia i inne zabawki, które nie pozwolą mu się nudzić.

Zabawki dla konia do wyboru

W naszej ofercie dostępne są zabawki dla koni w różnych wariantach, dla każdego zwierzaka rozrywka zgodna z jego preferencjami. Szczególnie dużą popularnością cieszą się lizawki mineralne i solne. Mocujemy do nich uchwyt w ścianie w ten sposób , aby koń miał do nich łatwy dostęp. Warto wybierać lizawki smakowe, np. zawierające aromaty bananowe, wiśniowe czy też waniliowe. Konie mają swoje preferencje smakowe, więc dobrze obserwuj swojego zwierzaka, która opcja smakuje mu najlepiej.

Alternatywą są piłki dla konia. Wykorzystujemy je zarówno do zabawy, jak też do szkolenia, a nawet odczulania. Konie wykazują duże zainteresowanie okrągłym przedmiotem, przesuwają je, kopią i toczą przed sobą. Ciekawym rozwiązaniem są piłki dla konia w pokrowcu. W naszej ofercie znajdziesz piłki w pokrowcu wykonanym w 100% z poliestru. Pokrowiec łatwo jest utrzymać w czystości. Wystarczy go zdjąć i uprać w temperaturze 30 st. Celsjusza. Dysponujemy także piłkami z uchwytem. Wszystkie zabawki dla koni dostępne w naszym sklepie są bezpieczne dla czworonogów. Mogą się nimi samodzielnie bawić bez ryzyka wystąpienia urazów. Polecamy też inne produkty dla koni, a także derki i wędzidła.