Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie Likit Holder uchwyt do lizawki
24h
79,00 zł
71,10 zł

Zabawki dla koni

Nuda w stajni? Mamy na to sposób! Zabawki dla konia to świetna opcja na zapewnienie zwierzęciu dodatkowej rozrywki. Koń bardzo wyraźnie domaga się zabawy, chce zwrócić na siebie uwagę, wystawiając głowę, zaczepiając osoby przechodzące obok boksu i drapiąc nogą. Może być to nawet niebezpieczne, kiedy koń zbyt intensywnie uderza nogą o ścianę. Idealnie byłoby pozwolić mu cały dzień spędzić na łące, co nie zawsze jest możliwe. Nierzadko konie sportowe wychodzą na jazdę, po czym dużo czasu spędzają w stajni. Wtedy przydadzą mu się piłki dla konia i inne zabawki, które nie pozwolą mu się nudzić.

Zabawki dla konia do wyboru

W naszej ofercie dostępne są zabawki dla koni w różnych wariantach, dla każdego zwierzaka rozrywka zgodna z jego preferencjami. Szczególnie dużą popularnością cieszą się lizawki mineralne i solne. Mocujemy do nich uchwyt w ścianie w ten sposób , aby koń miał do nich łatwy dostęp. Warto wybierać lizawki smakowe, np. zawierające aromaty bananowe, wiśniowe czy też waniliowe. Konie mają swoje preferencje smakowe, więc dobrze obserwuj swojego zwierzaka, która opcja smakuje mu najlepiej.

Alternatywą są piłki dla konia. Wykorzystujemy je zarówno do zabawy, jak też do szkolenia, a nawet odczulania. Konie wykazują duże zainteresowanie okrągłym przedmiotem, przesuwają je, kopią i toczą przed sobą. Ciekawym rozwiązaniem są piłki dla konia w pokrowcu. W naszej ofercie znajdziesz piłki w pokrowcu wykonanym w 100% z poliestru. Pokrowiec łatwo jest utrzymać w czystości. Wystarczy go zdjąć i uprać w temperaturze 30 st. Celsjusza. Dysponujemy także piłkami z uchwytem. Wszystkie zabawki dla koni dostępne w naszym sklepie są bezpieczne dla czworonogów. Mogą się nimi samodzielnie bawić bez ryzyka wystąpienia urazów. Polecamy też inne produkty dla koni, a także derki i wędzidła.