Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktLizawka Likit zawiera wysokowartościowe substancje odżywcze - w tym dodatek biotyny
dostępność
24h
-25%
30,00 22,50
Lizawka Likit zawiera wysokowartościowe substancje odżywcze, jest doskonała jako sposób na nudę w końskiej stajni.
dostępność
14-16 dni
-10%
69,00 62,10
piłka na przysmaki, stymulująca naturalne zachowania pastwiskowe, takie jak pobieranie pokarmu z ziemi atrakcyjna rozrywka dla każdego konia i kuca
dostępność
14-16 dni
95,00
Starter Kit Likit to idealny pierwszy pakiet produktów tej firmy: uchwyt do zawieszenia lizawki, trzy wkłady w różnych smakach oraz dwa opakowania przysmaków Likit - w doskonałej cenie
dostępność
14-16 dni
155,00 125,00
Ogromna, elastyczna piłka zaprojektowania specjalnie dla koni. Można ją umieścić na padoku, ale również wykorzystywać do szkolenia, czy odczulania.
dostępność
14-16 dni
Darmowa dostawa
269,00
Lizawka Little Likit zawiera wysokowartościowe substancje odżywcze - w tym dodatek biotyny, pasuje do zabawek Boredom Breaker
dostępność
24h
19,99 17,50
Ogromna, elastyczna piłka zaprojektowania specjalnie dla koni. Można ją umieścić na padoku, ale również wykorzystywać do szkolenia, czy odczulania.
dostępność
14-16 dni
179,00
multipak klasycznych (650g) wkładów do zabawek Likit, zawierający lizawki w smakach banan, jabłko oraz wiśnia
dostępność
14-16 dni
80,00 59,99
Duża, elastyczna piłka z uchwytem, doskonała na padok jak i do boksu. Zabawka, która redukuje stres i ogranicza nudę. Wykonana ze specjalnego miękkiego, ale super wytrzymałego tworzywa - jest praktycznie niezniszczalna! O przyjemnym bananowym zapachu.
dostępność
14-16 dni
149,00
Duża, elastyczna piłka z uchwytem, doskonała na padok jak i do boksu. Zabawka, która redukuje stres i ogranicza nudę. Wykonana ze specjalnego miękkiego, ale super wytrzymałego tworzywa - jest praktycznie niezniszczalna! O przyjemnym jabłkowym zapachu.
dostępność
14-16 dni
149,00

Zabawki dla koni

Nuda w stajni? Mamy na to sposób! Zabawki dla konia to świetna opcja na zapewnienie zwierzęciu dodatkowej rozrywki. Koń bardzo wyraźnie domaga się zabawy, chce zwrócić na siebie uwagę, wystawiając głowę, zaczepiając osoby przechodzące obok boksu i drapiąc nogą. Może być to nawet niebezpieczne, kiedy koń zbyt intensywnie uderza nogą o ścianę. Idealnie byłoby pozwolić mu cały dzień spędzić na łące, co nie zawsze jest możliwe. Nierzadko konie sportowe wychodzą na jazdę, po czym dużo czasu spędzają w stajni. Wtedy przydadzą mu się piłki dla konia i inne zabawki, które nie pozwolą mu się nudzić.

Zabawki dla konia do wyboru

W naszej ofercie dostępne są zabawki dla koni w różnych wariantach, dla każdego zwierzaka rozrywka zgodna z jego preferencjami. Szczególnie dużą popularnością cieszą się lizawki mineralne i solne. Mocujemy do nich uchwyt w ścianie w ten sposób , aby koń miał do nich łatwy dostęp. Warto wybierać lizawki smakowe, np. zawierające aromaty bananowe, wiśniowe czy też waniliowe. Konie mają swoje preferencje smakowe, więc dobrze obserwuj swojego zwierzaka, która opcja smakuje mu najlepiej.

Alternatywą są piłki dla konia. Wykorzystujemy je zarówno do zabawy, jak też do szkolenia, a nawet odczulania. Konie wykazują duże zainteresowanie okrągłym przedmiotem, przesuwają je, kopią i toczą przed sobą. Ciekawym rozwiązaniem są piłki dla konia w pokrowcu. W naszej ofercie znajdziesz piłki w pokrowcu wykonanym w 100% z poliestru. Pokrowiec łatwo jest utrzymać w czystości. Wystarczy go zdjąć i uprać w temperaturze 30 st. Celsjusza. Dysponujemy także piłkami z uchwytem. Wszystkie zabawki dla koni dostępne w naszym sklepie są bezpieczne dla czworonogów. Mogą się nimi samodzielnie bawić bez ryzyka wystąpienia urazów. Polecamy też inne produkty dla koni, a także derki i wędzidła.