Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktKarmy i akcesoria dla kotów

Koty już zadomowiły się w naszych domach, obok psów są najpopularniejszymi czworonożnymi ich mieszkańcami. Decydując się na kota, trzeba o niego odpowiednio zadbać, zapewnić mu właściwą dietę, ale również właściwe warunki do odpoczynku i oczywiście zabawy. W naszym sklepie internetowym dostępne są karmy dla kotów suche i mokre, przysmaki i przekąski, kuwety, żwirki, szczotki i artykuły do pielęgnacji, a także witaminy, akcesoria dentystyczne i gadżety dla kotów, które pozwalają na zaaranżowanie przytulnego kącika dla zwierzaka.

Kocia dieta

Jako uzupełnienie codziennej diety polecamy suchą karmę w formie np. chrupiących krokiecików, a także bezzbożowe karmy, które pozwolą Ci dostosować dietę swojego kota do indywidualnych preferencji i ewentualnych ograniczeń żywieniowych. Podstawą codziennej diety powinna być karma mokra. Przyzwyczajenia kota z naturalnego ich środowiska powodują, iż czworonożni pupile rzadko zaglądają do miski z wodą. Mokra karma dla kotów jest więc niezbędna, aby utrzymać równowagę wodną w organizmie zwierzaka. Warto również sięgnąć po małe przysmaki, np. jako przekąska między posiłkami czy nagroda za dobre zachowanie. W diecie kota nie może ponadto zabraknąć witamin i suplementów, dzięki którym Twój pupil będzie zdrowszy, jego organizm będzie w lepszej kondycji, a sierść będzie błyszcząca.

Gadżety dla kotów

Obok szerokiego wyboru karmy w sklepie znajdziesz akcesoria dla kotów, tj. legowiska, kuwety, miski, miski, drapaki i maty. To podstawowe wyposażenie każdego kociego kącika. Twój pupil powinien mieć miejsce do spania, odpoczynku, a przede wszystkim wypróżniania się. Do zabawy przydadzą się zabawki, w podróży klatka i transporter, a w trakcie spaceru szelki i smycze. Zadaj o swojego zwierzaka - jego zdrowie i dobre samopoczucie! Sprawdź nasze akcesoria dla kotów.