Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktKarmy i akcesoria dla kotów

Koty już zadomowiły się w naszych domach, obok psów są najpopularniejszymi czworonożnymi ich mieszkańcami. Decydując się na kota, trzeba o niego odpowiednio zadbać, zapewnić mu właściwą dietę, ale również właściwe warunki do odpoczynku i oczywiście zabawy. W naszym sklepie internetowym dostępne są karmy dla kotów suche i mokre, przysmaki i przekąski, kuwety, żwirki, szczotki i artykuły do pielęgnacji, a także witaminy, akcesoria dentystyczne i gadżety dla kotów, które pozwalają na zaaranżowanie przytulnego kącika dla zwierzaka.

Kocia dieta

Jako uzupełnienie codziennej diety polecamy suchą karmę w formie np. chrupiących krokiecików, a także bezzbożowe karmy, które pozwolą Ci dostosować dietę swojego kota do indywidualnych preferencji i ewentualnych ograniczeń żywieniowych. Podstawą codziennej diety powinna być karma mokra. Przyzwyczajenia kota z naturalnego ich środowiska powodują, iż czworonożni pupile rzadko zaglądają do miski z wodą. Mokra karma dla kotów jest więc niezbędna, aby utrzymać równowagę wodną w organizmie zwierzaka. Warto również sięgnąć po małe przysmaki, np. jako przekąska między posiłkami czy nagroda za dobre zachowanie. W diecie kota nie może ponadto zabraknąć witamin i suplementów, dzięki którym Twój pupil będzie zdrowszy, jego organizm będzie w lepszej kondycji, a sierść będzie błyszcząca.

Gadżety dla kotów

Obok szerokiego wyboru karmy w sklepie znajdziesz akcesoria dla kotów, tj. legowiska, kuwety, miski, miski, drapaki i maty. To podstawowe wyposażenie każdego kociego kącika. Twój pupil powinien mieć miejsce do spania, odpoczynku, a przede wszystkim wypróżniania się. Do zabawy przydadzą się zabawki, w podróży klatka i transporter, a w trakcie spaceru szelki i smycze. Zadaj o swojego zwierzaka - jego zdrowie i dobre samopoczucie! Sprawdź nasze akcesoria dla kotów.

Kocie zabawy i igraszki

Z całą pewnością koty w wielu kwestiach różnią się od psów. Mruczki potrafią przespać nawet szesnaście godzin na dobę, a jeżeli nie śpią, to ich głównym zajęciem jest czyszczenie futerka oraz konsumowanie jedzenia. Oczywiście nie oznacza to, że koty nie lubią bądź nie umieją się bawić – wręcz przeciwnie, w Internecie można znaleźć mnóstwo filmików, na których widać bawiące się koty w różnym wieku. Co więcej, wiele kotów uwielbia też wychodzić na spacer, ponieważ są to zwierzęta bardzo ciekawe.. Dlatego w naszym asortymencie można znaleźć najróżniejsze akcesoria dla kotów, które przydadzą się każdemu właścicielowi tego zwierzaka!

Wszystko, co jest potrzebne kotu!

Nasze akcesoria dla kota są różnorodne. Można znaleźć u nas zarówno miski, legowiska i drapaki oraz szelki, smycze, transportery i klatki. Jeżeli twój mruczący przyjaciel jest zainteresowany tym, co dzieje się na zewnątrz domu, to zawsze możesz bezpiecznie wyprowadzić go na spacer, tak samo, jak to się robi w przypadku posiadania psa. Ze względu na zróżnicowanie kociego asortymentu, można w zasadzie powiedzieć, że nasz sklep powstał specjalnie dla kotów!

Dlaczego warto?

Jeżeli chcesz znaleźć sklep przyjazny dla twojego kota, to u nas poczujesz się jak w domu! Staramy się, aby wszystko, co jest potrzebne dla kotów było dostępne w naszym asortymencie. Posiadamy także różnego rodzaju akcesoria, takie jak: ochraniacze na kable, które przydadzą się bardziej nie kotom, a ich właścicielom! Warto zatem sprawdzić, co mamy do zaoferowania i dać swojemu mruczącemu przyjacielowi wszystko, co najlepsze! Na pewno zostanie to docenione! Bo my wiemy, że koty są tak naprawdę bardzo wdzięcznymi zwierzakami!