Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktAkcesoria dla fretek

Szukasz wyprawki dla swojej fretki? Animalia troszczy się o wszystkich pupili i ich właścicieli. Lubimy zwierzęta małe i duże, futrzaki i uszate stworzenia. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór pokarmu, akcesoriów do klatki, zabawy i pielęgnacji dla fretki. To zwierzęta bardzo ruchliwe, zawsze mają mnóstwo energii do zabawy. Gadżety dla fretek pomogą Ci zapewnić swojemu futrzanemu przyjacielowi najlepsze warunki do życia. W naszej ofercie znajdziesz wyselekcjonowany pokarm, zarówno suchą karmę, jak też przekąski i przysmaki. Zadbasz o jego czystość, wyczeszesz jego sierść, a nawet będziesz mógł zabrać go ze sobą na spacer.

Dieta dla fretki

To drapieżnik, który potrzebuje dużej ilości zwierzęcego białka. Proponujemy zatem gotowy pełnowartościowy pokarm dla fretki, który pozwoli Ci utrzymać zbilansowaną dietę swojej fretki. Wybraliśmy karmę, która została opracowana we współpracy z weterynarzami i dietetykami. W sklepie znajdziesz również specjalne propozycje dla zwierzaków o specjalnych potrzebach żywieniowych. Zaserwuj swojemu pupilowi suchy granulat lub mokrą karmę, a najlepiej jedno, jak i drugie!

Praktyczne gadżety dla fretek

Fretka nie żyje tylko po to, aby jeść, również śpi i chętnie się bawi. Powinna mieć swoje własne miejsce, do którego będzie mogła uciec, aby móc odpocząć. Wybierz więc dla niej klatkę, w której spędzi noc lub po prostu będzie mogła mieć chwilę tylko dla siebie. Akcesoria dla fretek, które mogą Ci się przydać, to również kuweta wypełniona żwirkiem, legowisko lub hamak, domek, w którym może się schować, zabawki, a także szelki, dzięki którym razem pójdziecie na spacer. Zadbaj ponadto o futerko fretki. Powinno się ją regularnie kąpać i podcinać pazurki. W ofercie dostępne są gadżety dla fretek, które pomogą Ci kompleksowo zadbać o swojego futrzaka.