Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie BR Total Coat Care spray   1000ml
24h
98,00 zł
91,14 zł
Zdjęcie Shapleys Original M-T-G dla koni  946ml
14-16 dni
Darmowa dostawa
219,00 zł
208,05 zł
Zdjęcie Shapleys Original M-T-G Plus   946ml
14-16 dni
Darmowa dostawa
239,00 zł
227,05 zł
Zdjęcie Shapleys Original M-T-G Plus   236ml
14-16 dni
85,00 zł
77,00 zł

W naszej ofercie można znaleźć zarówno akcesoria do pielęgnacji konia, jak i do czyszczenia go. Sprzedawane przez nas produkty są bardzo zróżnicowane. Oferujemy odżywki dla koni, szczotki dla koni, grzebienie czy preparaty, które mają zadbać o komfort konia, np. odstraszają owady lub też specjalne towary jak np. ściółka lniana. Koniecznie sprawdź także inne nasze przedmioty do pielęgnacji koni.

Akcesoria do pielęgnacji konia

Chcesz zadbać o to, aby koń wyglądał pięknie, a wręcz dostojnie? Dzięki naszemu bogatemu asortymentowi możesz sprawić, że zwierzę będzie miało lśniącą i zadbaną sierść, grzywę i kopyta. Przebieraj pomiędzy różnymi rodzajami szczotek, aby wybrać odpowiedni model dla niego. Przekonaj się, że pielęgnacja koni ma niejedno imię. Dlatego dysponujemy także takimi produktami, jak balsamy do kopyt, sierści, wymion, specjalne preparaty, które mają posłużyć do wzmocnienia i utwardzenia rogu kopytowego czy też nawet kokardki do grzywy. Pielęgnacja konia to także dbanie o jego zdrowie i bezpieczeństwo, więc dodaliśmy do oferty również opatrunki czy maści i żele na rany.

Akcesoria do czyszczenia konia

Pielęgnacja konia nie może być naprawdę skuteczna, jeśli nie zadbasz też o dokładne wyczyszczenie zwierzęcia. W tym celu wykorzystaj takie przybory jak szampony z jedwabiem, ściągaczki do wody i wiele innych przydatnych akcesoriów do kąpieli. Dzięki nim skutecznie i szybko oczyścisz zwierzę z brudu i kurzu. Czyszczenie koni nie może skupiać się jedynie na sierści czy grzywie. Konieczne jest używanie pumeksów, golenie go i regularne strzyżenie. Akcesoria do czyszczenia konia to podstawowe przybory, które dbają o ładny wygląd i higienę konia, a w konsekwencji też o jego zdrowie i wygodę.