Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie Waldhausen Czaprak Velvet  czarny
24h
235,00 zł
141,00 zł
Zdjęcie Waldhausen Czaprak Velvet  altrosa
5-7 dni
235,00 zł
141,00 zł
Zdjęcie Waldhausen Derka polarowa Nepal  burgund
5-7 dni
319,00 zł
191,40 zł

Konie określane są jako najszlachetniejsze stworzenia, nic w tym dziwnego, bowiem są piękne i fascynujące i wiele osób staje się ich miłośnikami. Coraz więcej osób zaczyna także interesować się jazdą konną i pobiera nauki. To natomiast prowadzi do tego, że coraz więcej osób staje się właścicielami tych pięknych zwierząt. A jak już się posiada jakiekolwiek zwierzę, to trzeba o nie dbać i zapewniać mu nie tylko doskonałej jakości pokarm, ale również świetnej jakości akcesoria dla koni.

Akcesoria dla koni dostępne w naszym asortymencie

W naszym sklepie można znaleźć zróżnicowany sprzęt dla koni. Przede wszystkim są to produkty, które ułatwiają jeźdźcowi jazdę na koniu. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć wysokiej jakości siodła oraz cały osprzęt. Mamy także ogłowia, derki, palcaty i baty. Dodatkowo, można u nas znaleźć strzemiona i puśliska, popręgi i wędzidła. Oprócz tego, w sklepie znajdują się także moskitiery, owijki, czapraki, pady czy nauszniki. Nie mogło też zabraknąć najróżniejszych ochraniaczy na końskie nogi – mamy więc zarówno ochraniacze otwarte, pełne jak i transportowe i stajenne. U nas znajdziesz dosłownie wszystko, co jest potrzebne dla koni od najlepszych producentów w przystępnych cenach.

Sprzęt i akcesoria jeździeckie

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można nie tylko akcesoria jeździeckie, takie jak odzież jeździecka na zawody, czy kamizelki ochronne do jazdy konnej, ale także produkty, które sprawią radość koniom! Mowa tutaj przede wszystkim o najróżniejszych zabawkach. Można u nas znaleźć lizawki dla konia, piłkę dla konia, którą można wypełnić przysmakami, a także zwykłe piłki, które mogą być wykorzystywane zarówno w padoku, jak i w stajni. Wszystkie te zabawki zapobiegają nudzie wśród koni! Oprócz tego mamy w asortymencie także akcesoria, za pomocą których można ułatwić szkolenie koni i ich naukę różnych sztuczek! Zdecydowanie warto przejrzeć nasz asortyment i wybrać z niego to, co najlepsze dla swojego czterokopytnego zwierzaka!