Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOchraniacze otwarte dla koni

Zapewnij stuprocentową ochronę, kupując sprawdzone komplety ochraniaczy otwartych dla koni zwane również skorupkami.

Wygodne w użytkowaniu ochraniacze dla koni

W naszym sklepie znajdziesz ochraniacze, które nie tylko zadbają o kondycję i zdrowie koni, ale są również bardzo wygodne w użytkowaniu. Ogromna w tym zasługa szerokich rzep, umożliwiających szybkie założenie akcesoriów. Dzięki temu zapewnisz swojemu wierzchowcu to, co najlepsze, a przede wszystkim zadbasz o to, żeby miał odpowiednią ochronę przed kontuzjami, otarciami czy zadrapaniami. Dodatkowo oferowane ochraniacze dla koni otwarte bądź klasyczne dobrze dopasowują się do nogi, a ich konstrukcja zapobiega przemieszczaniu się, a tym samym jeszcze lepiej amortyzują wstrząsy.

Solidne i wytrzymałe ochraniacze otwarte dla koni

Zapewniamy ochraniacze wykonane z solidnych materiałów, które umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza, są antyalergiczne, a do tego łatwe w utrzymaniu czystości. Chętnie są wybierane ochraniacze dla koni z neoprenową powłoką – ta miękka wyściółka jest praktyczna i wygodna. Poza tym jest lekka, więc nie stanowi dodatkowego obciążenia dla wierzchowców. Warto też zwrócić uwagę na modele, których wewnętrzna warstwa jest wykonana z materiału memo, który tak dobrze dopasowuje się do kształtu końskich nóg.

Kolorowe i klasyczne ochraniacze

Komplety stylowych ochraniaczy zachwycą Cię nie tylko ogromną funkcjonalnością, ale również atrakcyjnym wyglądem. Z ich pomocą skutecznie podkreślisz charakter konia oraz swój gust. Wystarczy, że zdecydujesz się na kolorowe bądź bardziej klasyczne ochraniacze. Komplety to bardzo wygodne rozwiązanie, bo od razu zyskasz 4 bądź 2 sztuki – dopasowane do przednich i tylnych nóg. Jeśli zależy Ci na eleganckim wyglądzie, to postaw na tradycyjne, czarne ochraniacze. Doskonale prezentują się również modele z miękkim podbiciem ze sztucznego futerka. Wśród innych popularnych modeli są też granatowe oraz beżowe ochraniacze. Oferujemy także niezwykle oryginalne wersje – czerwone, fioletowe, różowe, niebieskie, zielone oraz białe.

W naszej ofercie oprócz ochraniaczy dla koni znajdziesz także praktyczne torby jeździeckie. Zapraszamy!