Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie BR Nachrapnik Lever
24h
219,00 zł
164,25 zł
Zdjęcie Waldhausen Naczółek Diadem  ciemnoszary
5-7 dni
145,00 zł
108,75 zł
Zdjęcie York Ogłowie Miya II
1-3 dni
160,00 zł
Zdjęcie York Ogłowie Elena
1-3 dni
150,00 zł

Profesjonalne ogłowie dla konia

Oferujemy wysokiej jakości ogłowie dla konia. Jest to niezbędny sprzęt do pracy ze zwierzętami. To właśnie od ogłowia zależy, czy koń będzie prawidłowo odczytywał sygnały i polecenia od jeźdźca. W asortymencie naszego sklepu znajdują się zarówno uprzęże z wędzidłem, jak i bezwędzidłowe.

Z jakich materiałów wykonane jest ogłowie dla konia?

W naszej ofercie posiadamy solidne, trwałe, a przy tym bezpieczne ogłowie dla koni. Właśnie z tego powodu stawiamy na produkty wykonane ze skóry naturalnej z delikatnym i miękkim podszyciem. Takie połączenie sprawia, że prowadzenie wierzchowca stanie się przyjemne zarówno dla zwierzęcia, jak i dla jeźdźca. Poza tym skóra dodatkowo przedłuża trwałość tego wyposażenia, więc jeszcze dłużej będziesz mógł z niego korzystać. Dlatego w naszym sklepie dostępne jest ogłowie dla konia w wersji matowej, lakierowanej, a nawet z dodatkiem efektownych kryształków, które skutecznie wyróżnią Twojego konia, a do tego uwagę przyciągną nie tylko jego umiejętności, ale też oryginalny wygląd!

Czym wyróżniają się dobre ogłowia?

Trwałość i efektowny wygląd to nie są jedyne cechy ogłowia. Istotna jest też symetryczność wszystkich elementów tego wyposażenia. Dokładnie takie modele znajdziesz w naszym sklepie. Te produkty wyróżniają się również paskiem potylicznym wyciętym pod uszami – dla jeszcze większego komfortu konia. Oprócz tego ogłowie ma miękkie podszycia w wielu miejscach. Dodaj do tego jeszcze elementy metalowe ze stali nierdzewnej, a zyskasz pewność, że to sprzęt wysokiej jakości.

Eleganckie i praktyczne ogłowie

W naszym sklepie znajdziesz ogłowia w wielu ciekawych, a przy tym naprawdę eleganckich kolorach. Dzięki nim każdy koń nabierze jeszcze więcej ogłady i klasy. Tym bardziej gdy zdecydujesz się na model z praktycznym podszyciem – w białym lub nieco ciemniejszym kolorze. Niezwykle popularne jest też brązowe, czarne lub grafitowe ogłowie dla konia. Takie barwy są bardzo funkcjonalne, bo jeszcze dłużej pozostają w niezmienionym stanie, a do tego nie musisz obawiać się utraty koloru pod wpływem promieni słonecznych czy wody. Po prostu skutecznie łączymy funkcjonalność z wygodą koni i eleganckim wyglądem.


Oferujemy również profesjonalne kantary dla konia i palcaty.