Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc Kontaktgruba i wytrzymała nić, dzięki woskowaniu o pewnej sztywności idealnie nadaje się do szycia koreczków (możliwość dokupienia igły do koreczków)
dostępność
24h
25,00
specjalna igła do koreczków szytych (idealna w komplecie z woskowaną nicią do koreczków)
dostępność
24h
6,95
Opatrunek Animalintex to weterynaryjnie sprawdzony produkt na wszelkiego rodzaju schorzenia, rany czy uszkodzenia kopyt. Ma bardzo szerokie spektrum zastosowań.
dostępność
24h
39,95
balsam z olejkiem z liści laurowych stymulujący zdrowy wzrost rogu i poprawiający jakość, elastyczność i sprężystość kopyta oraz zmniejszający ryzyko wysuszenia i pękania
dostępność
14-16 dni
49,00
Antyseptyczny i weterynaryjnie sprawdzony opatrunek wszelkiego rodzaju rany, również rany zainfekowane, trudnogojące się, czy takie z wybujałym "dzikim mięsem", do stosowania również jako zimny lub gorący kompres.
dostępność
14-16 dni
45,00
Balsam do ochrony i pielęgnacji wrażliwych rejonów końskich warg i pyska, zapobiegający pękaniu kącików, a dzięki atrakcyjnemu smakowi ułatwiający przyjęcie wędzidła.
dostępność
24h
47,12
szampon z olejkiem makadamia dedykowany siwym lub jasnym koniom, zapewniający zdrową, lśniącą i pachnącą świeżością sierść, grzywę oraz ogon
dostępność
14-16 dni
45,99
gumki do grzywy w dużym opakowaniu
dostępność
24h
7,90
dostępność
5-7 dni
39,00
Jeden z najlepszych produktów zaprojektowanych specjalnie do przerywania i trymowania grzywy. Bezcenny dla koni, które denerwują się tradycyjnym przerywaniem grzywy i dla których wyrywanie pasemek włosów jest zbyt bolesne.
dostępność
5-7 dni
99,00