Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie BR Mane and Tail Lotion   500 ml
24h
59,50 zł
53,55 zł

Każda osoba zawodowo zajmująca się jeździectwem wie, że odpowiednie przygotowanie konia pod względem fizycznym nie jest wystarczające, żeby odnieść sukces. Aspekty wizualne takie jak muskulatura i prezencja zwierzęcia mają kluczowy wpływ na jego wynik. Jak dobrać odpowiednie akcesoria i ozdoby do grzywy, aby przyozdobić konia w elegancki i funkcjonalny sposób?

Akcesoria do grzywy — co wyróżni Twojego konia z tłumu?

Proces przygotowywania konia do zawodów lub wyścigów warto rozpocząć od aplikacji specjalnej odżywki do sierści i ogona, która nabłyszczy włos, czyniąc go bardziej odżywionym i gładkim. Odpowiedni wybór gwarantuje, że będziesz mógł z łatwością rozczesać włosy swojego wierzchowca i zapleść bardziej efektowne warkocze. Kokardki i gumki do grzywy to niepozorne, lecz ważne produkty potrzebne w czasie wystaw i wyścigów. Z ich pomocą z łatwością zapleciesz warkocze i stworzysz tak zwane „koreczki”. Jest to sposób upinania grzywy, który polega na formowaniu z niej małych koczków i wiązaniu ich. Chociaż ta „fryzura” zabiera sporo czasu, jest prawdziwą wisienką na torcie wyróżniająca konia z tłumu w gustowny sposób.

Najlepszej jakości kokardki i szczotki do grzywy oferowane przez Animalia.pl

Animalia.pl to sklep, który kocha zwierzęta. Dokładamy wszelkich starań, aby stale doskonalić naszą ofertę i czynić codzienną pielęgnację konia jeszcze łatwiejszą i przyjemniejszą. Przygotowujesz swojego pupila do zawodów? A może potrzebujesz kokardek do grzywy, które zwiększą jego komfort i pozwolą mu wygodnie biegać? Jak wiadomo, włosy ogona i grzywy konia odrastają stosunkowo wolno, dlatego warto je zabezpieczyć za pomocą gumek.

Sprawdź nasze szczotki i zgrzebła, aby prawidłowo przygotować sierść i skórę wierzchowca do dalszej pielęgnacji.