Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie SWING H18 kask jeździecki  czarny/szary
5-7 dni
349,00 zł
251,28 zł
Zdjęcie York Kask Comet  czarny
1-3 dni
Darmowa dostawa
240,00 zł
Zdjęcie York Kask Eclipse  czarny
1-3 dni
189,00 zł
Zdjęcie Casco APART  Flip flop-whte
14-16 dni
Darmowa dostawa
1699,00 zł
Zdjęcie Casco APART  Flip flop-grey
14-16 dni
Darmowa dostawa
1699,00 zł
Zdjęcie Casco APART  Black
14-16 dni
Darmowa dostawa
1699,00 zł
Zdjęcie Casco Champ-3  Black
14-16 dni
Darmowa dostawa
1099,00 zł
Zdjęcie Casco Champ-3  Nubuk black
14-16 dni
Darmowa dostawa
1199,00 zł
Zdjęcie Casco Champ-3  Marine
14-16 dni
Darmowa dostawa
1099,00 zł

Kaski do jazdy konnej w ofercie sklepu Animalia

W naszej ofercie znajdziesz regulowane kaski do jazdy konnej dla dzieci i dorosłych. To niezbędny element wyposażenia każdego jeźdźca! Kaski na konia zapewnią skuteczną ochronę głowy i bezpieczeństwo w razie upadku i innych urazów.

Stylowe i funkcjonalne – dokładnie takie są kaski do jazdy konnej z naszego sklepu. Po prostu z łatwością znajdziesz modele dopasowane do Twoich potrzeb, a nawet do rozmiaru głowy. W takim przypadku najlepiej sprawdzą się kaski jeździeckie regulowane. To znacznie zwiększa wygodę i bezpieczeństwo w trakcie jazdy – nie musisz przejmować się tym, że kask się przesunie lub opadnie Ci na oczy. Koniecznie zwróć również uwagę na dostępną kolorystykę. Najpopularniejsze są czarne toczki, choć ciekawym wyborem są także granatowe, szare lub brązowe modele. Chcesz jeszcze bardziej się wyróżnić? Zatem zdecyduj się na kaski moro bądź te z ozdobnymi kamieniami.

Lekkie i wytrzymałe kaski na konia

W naszym sklepie znajdziesz kaski dla jeźdźca, wyróżniające się nie tylko wyjątkowym kolorem, ale również ogromną funkcjonalnością. Właśnie z tego powodu są tak wygodne, a do tego naprawdę lekkie. Z nimi nie musisz obawiać się bólu głowy czy karku, bo nawet długotrwały trening będzie dla Ciebie jeszcze przyjemniejszy. Jednocześnie poszczególne warianty zostały wykonane z nowoczesnego tworzywa, które gwarantuje maksymalną wytrzymałość, co zapewnia Ci bezpieczeństwo w razie upadku czy uderzenia. Kaski jeździeckie mają też specjalne otwory, umożliwiające przepływ powietrza, co uprzyjemnia jazdę wiosną oraz latem.

Kaski jeździeckie dla każdego

W szerokim asortymencie mamy kaski dla jeźdźca bez względu na poziom zaawansowania umiejętności. Po prostu dostępne modele są odpowiednie zarówno dla amatorów, jak i dla profesjonalistów. Oprócz tego oferujemy kaski na konia dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Dlatego wystarczy, że zdecydujesz się na odpowiedni wariant, a następnie przy pomocy specjalnych taśm dopasujesz go do kształtu i rozmiaru Twojej głowy. Dzięki temu odkryjesz nowy wymiar komfortu podczas jazdy na rowerze.

Polecamy sprawdzić również bryczesy jeździeckie oraz obuwie jeździeckie, dostępne w naszej ofercie!