Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc Kontaktłatwa do mycia i utrzymania w czystości miska o prostym sposobie mocowania do zawieszanego uchwytu
dostępność
1-3 dni
-25%
10,25 7,69
łatwa do mycia i utrzymania w czystości miska o prostym sposobie mocowania do zawieszanego uchwytu
dostępność
1-3 dni
-25%
14,45 10,84
miska ze stali nierdzewnej na pokarm/wodę odpowiednia dla kotów oraz małych zwierząt i gryzoni
dostępność
Magazyn
4,99 3,95
pojnik automatyczny duży, pozwalający na zachowanie zapasu czystej wody na dłużej
dostępność
1-3 dni
18,00 16,55
pojnik automatyczny duży
dostępność
1-3 dni
27,50 25,60
pojnik automatyczny mały, pozwalający na długo zachować zapas czystej wody
dostępność
1-3 dni
14,50 12,50

Podstawą opieki nad zwierzętami, jest zapewnienie im pokarmu i dostępu do czystej wody pitnej. Jeśli posiadasz w domu fretkę, zadbaj o to, by w jej klatce znalazły się niezbędne komponenty. Miski dla fretek i poidełka to obowiązkowy element, o którym trzeba pomyśleć jeszcze przed tym, nim nowy lokator pojawi się w naszym domu. W tej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, również produkty takie jak zabawki dla fretek, dzięki którym w kreatywny sposób zużyją swoją niespożytkowaną energię. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wyposażeniem od najlepszych producentów.

Wybierz właściwy model miski na wodę dla fretek

Posiadamy w ofercie poidełka i pojemniki na karmę dla fretki o zróżnicowanych pojemnościach oraz średnicach. Dostosowanie elementów wyposażenia klatki ma ogromne znaczenie dla naszych zwierzaków. Należy wziąć pod uwagę ilość fretek w klatce i ich realne zapotrzebowanie. Zbyt duże akcesoria zajmują niepotrzebnie miejsce, lecz zbyt małe będą niewygodne w eksploatacji. Korzystaj zatem z parametrów technicznych i podpowiedzi, które ulokowane zostały m.in. w opisach pod komponentami.

Animalia.pl to gwarancja zadowolenia z zakupu

Animalia to sklep stworzony przez miłośników zwierząt. Na podstawie własnych doświadczeń zdobywanych przez lata, stworzyliśmy ofertę łączącą wysoką jakość produktów i atrakcyjne ceny. Miski na pokarm dla fretek, poidełka lub pojemniki, to akcesoria certyfikowane, które wyprodukowane zostały z bezpiecznych i wytrzymałych tworzyw. Nie czekaj i skorzystaj z naszych propozycji już dziś. Gwarantujemy, że nie pożałujesz podjętej decyzji. Najważniejsze informacje na temat każdego produktu znajdziesz w szczegółowym opisie. Korzystaj z nich, by w szybki i prosty sposób wybrać miski na karmę dla fretek dostosowane do oczekiwań. Gdyby pojawił się jakiś problem lub wątpliwości, wystarczy się z nami skontaktować. Jesteśmy do dyspozycji i chętnie pomożemy.