Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc Kontaktpółka - taras do montażu w klatce dla fretek, szczurów, koszatniczek i myszoskoczków
dostępność
1-3 dni
43,50 43,00
drabinka - podest do montażu w klatce dla fretek, szczurów, koszatniczek i myszoskoczków
dostępność
Magazyn
15,00 13,50
idealne miejsce do zabawy i relaksu - mięciutko wykończony nylonowy hamak do zawieszania w klatce
dostępność
1-3 dni
26,95 23,45
tunel do zabawy dla fretki, wykonany z wytrzymałego nylony i wyłożony wewnątrz mięciutkim sztucznym futerkiem
dostępność
5-7 dni
25,25 22,91
wyprodukowany w 100% z naturalnych materiałów, tunel wiklinowy kryjówka dla królików, fretek i małych gryzoni
dostępność
5-7 dni
50,00 48,15
piłka - zabawka do wypełnienia przysmakami, rozwijająca umiejętności kota
dostępność
1-3 dni
32,50 29,49
idealne miejsce do zabawy i relaksu - mięciutko wykończony nylonowy hamak do zawieszania w klatce
dostępność
1-3 dni
27,00 23,55
kolorowa zabawka - tunel kryjówka dla królików, fretek i innych dużych gryzoni
dostępność
Magazyn
36,00 32,50
tunelik dla gryzoni i fretek wykonany z tworzywa sztucznego z możliwością regulacji w dowolnym zakresie od 18-75 cm, elastyczny, do przeprowadzenia pod dowolnym kątem
dostępność
5-7 dni
26,00 22,95
piłka - zabawka do wypełnienia przysmakami, rozwijająca umiejętności kota
dostępność
1-3 dni
16,00 14,25
seria Springfield Babies, zaprojektowana specjalnie dla fretek :) wiszące łóżko dla fretki, do wieszania w klatce
dostępność
1-3 dni
36,00 31,50
seria Springfield Babies, zaprojektowana specjalnie dla fretek :) hamak do wieszania w klatce
dostępność
1-3 dni
30,50 28,15

Najlepsze zabawki dla fretek

Nasz sklep internetowy - jak przystało na sklep zoologiczny - w swojej ofercie posiada również zabawki dla zwierząt, także tych nietypowych. Dlatego bez problemu znajdziesz u nas zabawki dla fretek, którymi umilisz życie swojego pupila. Sprawdź, co ciekawego oferujemy. Fretki to bardzo żywiołowe gryzonie, które cały czas są pełne energii. Potrzebują zatem dużej ilości ruchu i zabawy. Zapewnij im dostęp do odpowiednich akcesoriów, dzięki którym będą mogły dać upust swoim emocjom. Przygotowane przez nas zabawki dla fretek to must have każdego właściciela tych wspaniałych pupili domowych. Sprawdź już teraz, co mamy do zaprezentowania w tej części sklepu.

Które zabawki dla fretki wybrać?

Piłki, tunele i wiszące łóżka to jedynie część oferty, którą przygotowaliśmy z myślą o fretkach. Te ruchliwe gryzonie często zaskakują swoją kreatywnością i pokładami niespożytkowanej energii. Warto więc wyposażyć zarówno ich klatkę, jak i całe mieszkanie, w kilka atrakcyjnych i zróżnicowanych propozycji.

Fretki z natury to bardzo ciekawskie zwierzęta i lubią zaglądać we wszystkie dziury. Dlatego zabawka w postaci specjalnego tunelu dla fretki sprawi jej wielką przyjemność, będąc jednocześnie idealnym miejscem do zabawy, jak i kryjówką. Możliwość myszkowania w tunelu da jej namiastkę warunków naturalnych. Nylonowy hamak do powieszenia w klatce może z kolei okazać się idealną strefą do zabawy i wypoczynku, a także doskonałą motywacją do doskonalenia zręczności. Hamak uszyty jest z tkaniny, która wytrzyma obciążenie nawet najbardziej okazałych i żywiołowych osobników.


Świetną opcją, która powinna zaskoczyć posiadaczy fretek, jest piłka z przysmakami. Żaden domowy zwierzak nie będzie w stanie powstrzymać się do zabawy, próbując uwolnić swoje ulubione chrupki lub pokarm. Ta ciekawa zabawka idealnie łączy w sobie przyjemne z pożytecznym: rozwija zręczność zwierzęcia i jego inteligencję, a przy tym zapewnia stały dostęp do zbilansowanych pokarmów. Jest to zatem idealna alternatywa na wiele godzin aktywności każdego dnia!

Co powinno znaleźć się w klatce fretki?

Zabawki dla fretek to nie wszystko, do czego muszą mieć one dostęp podczas codziennych harców. Do obowiązkowych akcesoriów należą m.in.: miski na karmę, poidło lub pojemnik z wodą, miejsce do spania i kuweta. Znajdziesz te elementy w pozostałych kategoriach. Nie zapomnij jednak zostawić swojej fretce dużo wolnego miejsca, by czuła się wystarczająco swobodnie w trakcie zabawy.

W Animalia.pl masz do dyspozycji wiele ciekawych produktów - takich jak klatki dla fretek i domki dla fretek. Nasza oferta została stworzona przez doświadczonych miłośników zwierząt, którzy doskonale poznali potrzeby małych lokatorów. Zdaj się zatem na naszą wiedzę i skorzystaj z oferty wysokiej klasy akcesoriów od najlepszych producentów na rynku.