Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc Kontaktidealne miejsce do zabawy i relaksu - mięciutko wykończony nylonowy hamak do zawieszania w klatce
dostępność
1-3 dni
21,50 18,95
piłka - zabawka do wypełnienia przysmakami, rozwijająca umiejętności kota
dostępność
1-3 dni
12,00 9,95
drabinka - podest do montażu w klatce dla fretek, szczurów, koszatniczek i myszoskoczków
dostępność
1-3 dni
14,00 11,55
półka - taras do montażu w klatce dla fretek, szczurów, koszatniczek i myszoskoczków
dostępność
5-7 dni
39,00 35,75
tunelik dla gryzoni i fretek wykonany z tworzywa sztucznego z możliwością regulacji w dowolnym zakresie od 18-75 cm, elastyczny, do przeprowadzenia pod dowolnym kątem
dostępność
5-7 dni
18,50 16,95
wyprodukowany w 100% z naturalnych materiałów, tunel wiklinowy kryjówka dla królików, fretek i małych gryzoni
dostępność
5-7 dni
41,00 36,99
seria Springfield Babies, zaprojektowana specjalnie dla fretek :) wiszące łóżko dla fretki, do wieszania w klatce
dostępność
1-3 dni
36,00 31,50
hamak dla fretki - legowisko dla fretki, do zabawy i do odpoczynku zwierzaka
dostępność
1-3 dni
34,00 29,00
namiot dla fretki - legowisko dla fretki, do zabawy i do odpoczynku zwierzaka
dostępność
1-3 dni
46,00 42,00
tunel do zabawy dla fretki
dostępność
1-3 dni
42,50 39,45
tunel do zabawy dla fretki
dostępność
1-3 dni
38,50 33,79
tunel do zabawy dla fretki, wykonany z wytrzymałego nylony i wyłożony wewnątrz mięciutkim sztucznym futerkiem
dostępność
24h
27,00 24,50

Fretki to bardzo żywiołowe gryzonie, które cały czas są pełne energii. Potrzebują zatem dużej ilości ruchu i zabawy. Zapewnij im dostęp do odpowiednich akcesoriów, dzięki którym będą mogły dać upust swoim emocjom. Przygotowane przez nas zabawki dla fretek to must have każdego właściciela tych wspaniałych pupili domowych. Sprawdź już teraz, co mamy do zaprezentowania w tej części sklepu.

Które zabawki dla fretki wybrać?

Piłki, tunele i wiszące łóżka to jedynie część oferty, którą przygotowaliśmy z myślą o fretkach. Te ruchliwe gryzonie często zaskakują swoją kreatywnością i pokładami niespożytkowanej energii. Warto więc wyposażyć zarówno ich klatkę, jak i całe mieszkanie, w kilka atrakcyjnych i zróżnicowanych propozycji. Świetną opcją, która powinna zaskoczyć posiadaczy fretek, jest piłka z przysmakami. Żaden domowy zwierzak nie będzie w stanie powstrzymać się do zabawy, próbując uwolnić swoje ulubione chrupki lub pokarm. Jest to zatem idealna alternatywa na wiele godzin aktywności każdego dnia!

Co powinno znaleźć się w klatce fretki?

Zabawki dla fretek to nie wszystko, do czego muszą mieć one dostęp podczas codziennych harców. Do obowiązkowych akcesoriów należą m.in.: miski na karmę, poidło lub pojemnik z wodą, miejsce do spania i kuweta. Znajdziesz te elementy w pozostałych kategoriach. Nie zapomnij jednak zostawić swojej fretce dużo wolnego miejsca, by czuła się wystarczająco swobodnie w trakcie zabawy. W Animalia.pl masz do dyspozycji wiele ciekawych produktów dla fretek i nie tylko. Nasza oferta została stworzona przez doświadczonych miłośników zwierząt, którzy doskonale poznali potrzeby małych lokatorów. Zdaj się zatem na naszą wiedzę i skorzystaj z oferty wysokiej klasy akcesoriów od najlepszych producentów na rynku.