Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc Kontaktpełnowartościowy suchy pokarm dla fretki o wysokiej zawartości mięsa
dostępność
1-3 dni
21,50 18,50
kompletna, pełnoporcjowa, smaczna karma dla fretek, w 100 % składającą się z łatwo strawnego, ekstrudowanego granulatu
dostępność
1-3 dni
36,50

Pokarm dla fretki - zadbaj o swojego zwierzaka

Selekcja składników, serwowanie wyłącznie tego, co najlepsze czy zbilansowane posiłki nie są wyłącznie zarezerwowane dla ludzi. Jak komponować dietę dla fretki, by ta odżywiała się i dostarczała niezbędnych składników i jednocześnie nie obciążała jej delikatnego organizmu? Nasza oferta pomoże w wyborze odpowiedniej karmy dla fretki.

Jak wybrać najlepsze jedzenie dla fretki?

Żywienie fretki to bardzo znacząca część składowa tego ssaka. Aby zwierzę mogło długo i zdrowo żyć powinno się je stosownie żywić. Jednak najczęstszym błędem popełnianym przez opiekunów fretek jest karmienie ich karmą z niepewnych źródeł. W karmie opartej na zbożach i/lub mączce mięsno-kostnej niestety trudno znaleźć pełnowartościowe mięso, a tym samym optymalny skład, jaki powinniśmy oferować zwierzęciu. Fretka nie wytwarza amylazy w jamie ustnej, odpowiedzialnej za trawienie węglowodanów, co z kolei bezpośrednio przenosi ciężar trawienia na trzustkę, dla której spożywanie zbyt dużej ilości węglowodanów może doprowadzić do zapalenia lub niewydolności. Dlatego niedostatecznie dobry skład karmy to jeden z powodów, dla których właściciele zwierząt powinni z rozwagą podchodzić do zakupu właściwego pokarmu dla fretki.

Oferowana przez nasz sklep sucha karma dla fretki jest dobrze zbilansowana - kupując nasze produkty dbasz o zdrowie swojego pupila. Karmy dostępne w naszym sklepie internetowym skomponowane są tak, by dostarczyć organizmowi fretki, wszystkiego czego potrzebuje. Proponowane przez nas jedzenie dla fretki uwzględnia m.in. gotowaną wieprzowinę, surowego i gotowanego kurczaka oraz inne mięsa, w tym również ryby morskie. Nie są to przypadkowe zestawy składników, lecz dieta przygotowana we współpracy z lekarzami weterynarii i dietetykami.

W naszej ofercie znajdziesz również domki dla fretek oraz zabawki dla fretki. Zapoznaj się akcesoria dla Twojego pupila.