Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc Kontaktwykonany z wytrzymałego materiału nylonowego o średnicy 15 cm i długości 35 cm, wewnątrz obszyty ciepłym futerkiem typu baranek
dostępność
1-3 dni
33,50 30,75
seria Springfield Babies, zaprojektowana specjalnie dla fretek :) hamak do wieszania w klatce
dostępność
1-3 dni
30,50 28,15
seria Springfield Babies, zaprojektowana specjalnie dla fretek :) wiszące łóżko dla fretki, do wieszania w klatce
dostępność
1-3 dni
36,00 31,50
zabawne i oryginalne legowisko dla fretki w kształcie buta, z wyjmowaną wewnętrzną wkładką ze sztucznego futerka
dostępność
1-3 dni
60,00 55,00
zabawne i oryginalne legowisko dla fretki w kształcie buta, z wyjmowaną wewnętrzną wkładką ze sztucznego futerka
dostępność
1-3 dni
60,00 55,00
seria Springfield Babies, zaprojektowana specjalnie dla fretek :) hamak - budka z kładką do wspinania się
dostępność
1-3 dni
105,00 89,00

Domki i legowiska dla fretek

Niebagatelny wpływ na to, jak będzie wyglądało życie naszego pupila ma przestrzeń, w której mieszka. Nawet niewielka można stać się miejscem przyjaznym i komfortowym. Zamieszka w nim chętnie, gdy stworzymy mu tylko odpowiednie warunki. Dzięki naszym podpowiedziom nie będzie to trudne, ani kosztowne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą domków i legowisk dla fretek.

Domki dla fretek i ich wyposażenie

Nasz internetowy sklep zoologiczny posiada w swojej ofercie akcesoria dla fretek, które stworzą jej miejsce doskonałe i przyjazne do życia, zabawy oraz wypoczynku. Jednym z nich są domki dla fretek, które jednocześnie mogą być dla nich cichym zakątkiem i fajną kryjówką. Wyposażone w specjalną kładkę mogą dodatkowo przysłużyć się zręczności zwierzaka - wszak wspinanie się jest dla fretki wielką frajdą.

Oprócz domków oferujemy także bogaty wybór legowisk dla fretki, które - jak chociażby to w oryginalnym kształcie trampka w kratkę - może stać się doskonałą strefą wypoczynku. W tym przypadku wielką ruchliwość fretki zaspokoją sznurówki do podgryzania. Legowisko dla fretki, to miejsce, w którym design i funkcjonalność doskonale się przenikają. Ciekawy kształt i forma, modna kolorystyka, praktyczne zastosowanie - czego chcieć więcej?

Kolejną z propozycji wyposażenia przestrzeni tego ruchliwego ssaka są drapaki. Ich obecność w domku lub legowisku zwierzaka jest uzasadniona wieloma względami, jak chociażby zapewnienie zwierzęciu komfortu czy świetnej zabawy. Za posiadaniem tego akcesorium przemawiają również ich walory estetyczne. Czy drapaki dla fretki są niezbędne? Naszym zdaniem tak, ponieważ to właśnie one sprawiają jej największą frajdę z zabawy. |Jako właściciele fretki nie powinniśmy zaś ograniczać jej aktywności, lecz uczynić jej przestrzeń jeszcze bardziej przyjazną.

Wybierz też swojemu pupilowi pyszny i zdrowy pokarm dla fretek!