Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktPomoc

Rejestracja

^ top

Rejestracja w systemie jest prosta i wymaga podania jedynie adresu e-mail i hasła.
Dzięki rejestracji możliwe jest składanie zamówień.

Aby założyć konto już teraz, kliknij tutaj

Logowanie

^ top

Do logowania używaj swojego adresu e-mail i hasła podanych przy rejestracji.
Jeśli swojego użytkownika zarejestrowałeś jeszcze w starej wersji strony, możesz logować się przy pomocy nazwy użytkownika - tak jak dotychczas.

Przypomnienie hasła i loginu

^ top

Jeśli nie pamiętasz hasła dostępu, kliknij tutaj. Podaj swój adres e-mail i wyślemy Ci link z możliwością ustanowienia nowego hasła.

Jeśli nie pamiętasz adresu e-mail podanego przy rejestracji, lub masz nowy adres e-mail i nie możesz skorzystać ze starego, prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy. List skieruj do administratora i podaj w nim wszelkie dane umożliwiające identyfikacje konta (numery zamówień, nazwisko i adres dostawy, stary adres e-mail itp.)

Newsletter: Animaling

^ top

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w sklepie, zapisz się do newslettera. Możesz to zrobić podczas rejestracji lub w menu moje konto > mailing po zalogowaniu.

Nie chcemy zaśmiecać Twojej skrzynki, więc mailingi wysyłamy rzadko, przeważnie raz w miesiącu, ale za to zawsze są pełne promocji i nowości. Od czasu do czasu znajdziesz tam też niespodziankę w postaci kodu rabatowego lub innego upominku.

Powiadomienia sms

^ top

Jeśli chcesz być na bieżąco z realizacją swojego zamówienia, możesz włączyć powiadomienia sms.

Będziemy Ci wysyłać darmowe smsy, informujące o najważniejszych etapach realizacji zamówienia, specjalnych ofertach oraz o kontakcie w sprawie zamówienia z naszej strony.

Smsy wysyłamy tylko w godzinach 10-21, aby nie przeszkadzać Ci zbyt rano i zbyt późno :)