Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktPomoc

System rabatowy

^ top

System rabatowy promuje klientów robiących u nas częste zakupy.

System sumuje dotychczas wydaną kwotę. Liczy się jedynie wartość towarów, bez kosztów wysyłki, i tylko zrealizowane zamówienia - status "wysłane".

W zależności od aktualnego progu rabatowego, na towary w sklepie przyznawane są rabaty.
Zamiast stałego rabatu na cały asortyment, przygotowaliśmy rabaty zróżnicowane dla poszczególnych firm. Dzięki naszemu rozwiązaniu, możemy zmaksymalizować rabat, na dany produkt.

Gdy osiągniesz pierwszy próg rabatowy, przy cenie wyświetla się informacja o aktualnym, dostępnym rabacie. Cena podana przy produkcie, jest już pomniejszona o rabat.

Jak sprawdzić swój rabat?

^ top

Zapraszamy na stronę: animalia.pl/moje/rabaty

Jeśli chcesz, możesz też sprawdzić cenę jakiegoś produktu przed i po zalogowaniu się :)

Kody rabatowe

^ top

Korzystając jednocześnie z systemu rabatowego i kodu promocyjnego, system nalicza Ci najkorzystniejszy aktualnie rabat. Jeśli np. masz kod promocyjny 5%, i na jakiś produkt masz próg rabatowy o wartości 2%, system wybierze wyższy rabat - 5%. Jeśli zaś na inny produkt Twój próg rabatowy wynosi 10%, przy składaniu zamówienia, uznana będzie zniżka - 10%, a nie wartość kodu 5%

Podobna zasada dotyczy produktów będących w promocji. Dobierany jest najkorzystniejszy rabat wynikający czy to z promocji, czy to z progu rabatowego czy to z użytego kodu.

Jak używać kodu rabatowego?
Zobacz nasz mini-poradnik: Jak wykorzystać kod?

Promocja: Zeskanuj kod QR

^ top

Otrzymuj przypomnienie o kolejnych zakupach wraz z kodem rabatowym!

Gdy otrzymasz dostawę swojego zamówienia, znajdziesz m.in. rachunek za zakupy. Na górze rachunku znajduje się kod QR do zeskanowania telefonem komórkowym.

Jeśli nie masz aplikacji w smartfonie do skanowania kodów QR, nic nie szkodzi. Możesz ręcznie wpisać link z unikatowym identyfikatorem, podany obok kodu QR. Wielkość liter ma znaczenie!

Na stronie, która się otworzy, prosimy o potwierdzenie numeru telefonu oraz podanie orientacyjnego terminu kolejnych zakupów.
Gdy będzie się zbliżał wybrany termin, prześlemy na Twój telefon komórkowy sms z przypomnieniem o zakupach, oraz obiecanym kodem rabatowym.

Kod rabatowy zwiększa Twoje standardowe zniżki o dodatkowe 2%.

Gdy otrzymasz kod rabatowy smsem, ma on termin ważności 7 dni. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykorzystać kodu, nic nie szkodzi - przed upływem ważności otrzymasz link przedłużający ważność kodu o kolejne 7 dni.

Jeśli chcesz wykorzystać kod rabatowy przed ustalonym wcześniej terminem - zeskanuj ponownie swój kod QR - Twój kod rabatowy będzie wyświetlony na otwartej stronie.

UWAGA! Ze względu na specyfikę rynku, produkty z działu pasze dla koni wyłączone są spod wszelkich rabatów - zarówno kodów rabatowych, jak i grupy rabatowej. Dotyczy to wszystkich paszy dla koni, a w szczególności produktów następujących marek: Ardex, Baileys, Besterly, Dengie, Diamant, Dodson & Horrell, Eggersmann, Energys, EquiPur, Gold Label, Hartog, Hilight, Jopack, Leovet, Likit, Lisal, Mollichaff, Mühldorfer, Marstall, Nuba Equi, Pavo, Red Mills, Pro-Linen, Saracen, Rowen Barbery, Spillers, Start, Stiefel, St Hippolyt, Stud Muffins.
Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności.