Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktPomoc

System rabatowy

^ top

System rabatowy promuje klientów robiących u nas częste zakupy.

System sumuje dotychczas wydaną kwotę. Liczy się jedynie wartość towarów, bez kosztów wysyłki, i tylko zrealizowane zamówienia - status "wysłane".

W zależności od aktualnego progu rabatowego, na towary w sklepie przyznawane są rabaty.
Zamiast stałego rabatu na cały asortyment, przygotowaliśmy rabaty zróżnicowane dla poszczególnych firm. Dzięki naszemu rozwiązaniu, możemy zmaksymalizować rabat, na dany produkt.

Gdy osiągniesz pierwszy próg rabatowy, przy cenie wyświetla się informacja o aktualnym, dostępnym rabacie. Cena podana przy produkcie, jest już pomniejszona o rabat.

Jak sprawdzić swój rabat?

^ top

Zapraszamy na stronę: animalia.pl/moje/rabaty

Jeśli chcesz, możesz też sprawdzić cenę jakiegoś produktu przed i po zalogowaniu się :)

Kody rabatowe

^ top

Korzystając jednocześnie z systemu rabatowego i kodu promocyjnego, system nalicza Ci najkorzystniejszy aktualnie rabat. Jeśli np. masz kod promocyjny 5%, i na jakiś produkt masz próg rabatowy o wartości 2%, system wybierze wyższy rabat - 5%. Jeśli zaś na inny produkt Twój próg rabatowy wynosi 10%, przy składaniu zamówienia, uznana będzie zniżka - 10%, a nie wartość kodu 5%

Podobna zasada dotyczy produktów będących w promocji. Dobierany jest najkorzystniejszy rabat wynikający czy to z promocji, czy to z progu rabatowego czy to z użytego kodu.

Jak używać kodu rabatowego?
Zobacz nasz mini-poradnik: Jak wykorzystać kod?