Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc Kontaktpasta zawierająca elektrolity, witaminę E, kompleks witaminy B, żelazo, niezbędne aminokwasy oraz magnez, które pomagają zaspokoić zapotrzebowanie na energię
dostępność
5-7 dni
75,00
Xtra Boost Paste - pasta energetyczna. Dla koni biorących udział w zawodach, Xtra Boost Paste jest niezwykle skutecznym połączeniem łatwo przyswajalnych witamin i minerałów.
dostępność
14-16 dni
113,00

Pasty dla konia

Pasta to prosty i wygodny sposób na dostarczanie koniom niezbędnych witamin i substancji odżywczych. W zależności od składu ma inne przeznaczenie i działanie. Pasty dla koni to koncentraty substancji czynnych, które oddziałują na organizm zwierzęcia w określony sposób. W naszym sklepie dostępne są suplementy o działaniu odrobaczającym, uspokajającym, regeneracyjnym i energetycznym. Każdy produkt jest bezpieczny dla zwierząt, zawiera kompleks odpowiednich witamin i minerałów.

Pasta na odrobaczenie dla konia – sklep sprzyjający zdrowiu zwierząt

Naszym celem jest dostarczanie właścicielom zwierząt najlepszych produktów do ich suplementacji. Oferujemy gotowe i sprawdzone produkty na różne dolegliwości. W ofercie pasty odrobaczające dla koni, które umożliwiają samodzielne pozbycie się pasożytów z organizmu zwierzęcia. Szkodniki te odpowiedzialne są za wiele zjawisk. W wielu przypadkach niemożliwe jest przyswajanie niektórych substancji odżywczych, występują wówczas zaparcia i kolki oraz zwiększa się poziom podrażnienia niektórych organów wewnętrznych. Pasta do odrobaczania koni ma na celu zapobieganie niekorzystnym powikłaniom i możliwie jak najszybciej pozbyć się pasożytów, zagrażających zdrowiu i życiu konia. Odrobaczanie zalecamy wykonywać z początkiem sezonu pastwiskowego, w połowie lata, a także późną jesienią.

Pasty energetyczne i uspokajające dla koni

Pasta odrobaczająca dla koni to tylko jeden z produktów w tej formie przeznaczony do wspierania prawidłowego funkcjonowania organizmu zwierząt. Oferujemy również pasty uspokajające dla koni, które doskonale sprawdzają się w okresie silniejszego narażenia na stres, np. przed zawodami. Wyciszają i wspomagają osiągnięcie stanu spokoju. Innym rodzajem suplementów są pasty energetyczne dla koni, będące dodatkową porcją energii z dodatkiem łatwo przyswajalnych witamin i minerałów.

Zadbaj o swojego konia, o jego spokój, dobrą energię, zdrowie oraz prawidłowe funkcjonowanie wszystkich organów. Sprawdź też inne produkty dla koni.