Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc Kontaktpasta uspokajająca, do podawania 2 godziny przed zawodami, transportem czy innym stresującym przeżyciem, pomagająca wywołać stan spokoju, wyciszenia i skupienia
dostępność
14-16 dni
-10%
49,00 44,10
dodatkowa porcja energii dokładnie wtedy kiedy jest potrzebna, szczególnie podczas zawodów, pokazów, długiej jazdy, podczas treningu lub w wysokiej temperaturze otoczenia
dostępność
5-7 dni
42,00
błyskawicznie działający koncentrat substancji czynnych zawierający elektrolity, związki mineralne, witaminy i aminokwasy, podnoszący sprawność i wydolność, przyspieszający regeneracją po wysiłku
dostępność
24h
46,00
booster dla sportowych koni: wyrównuje straty elektrolitów, dostarcza witaminą E oraz witaminy z grupy B, żelaza, niezbędnych elektrolitów oraz magnezu
dostępność
5-7 dni
48,00
Doskonały preparat energetyczny używany przed startem
dostępność
14-16 dni
166,00
Preparat dla koni nerwowych oraz podatnych na stres, zawierający L-tryptofan, stymulujący wydzielanie serotoniny - hormonu szczęścia. Trzy praktyczne dawki w paście.
dostępność
14-16 dni
70,00
Xtra Boost Paste - pasta energetyczna. Dla koni biorących udział w zawodach, Xtra Boost Paste jest niezwykle skutecznym połączeniem łatwo przyswajalnych witamin i minerałów.
dostępność
14-16 dni
80,00
pasta idealna dla nerwowych lub pobudliwych koni
dostępność
14-16 dni
78,00
Booster energetyczny: wzmacnia, odżywia, szybko się przyswaja. Wygodna aplikacja - idealny na zawody i wyjazdy.
dostępność
14-16 dni
137,00
elektrolity o owocowym smaku, chętnie przyjmowane przez konie (dwie dawki w paście)
dostępność
14-16 dni
65,00

Pasty dla konia

Pasta to prosty i wygodny sposób na dostarczanie koniom niezbędnych witamin i substancji odżywczych. W zależności od składu ma inne przeznaczenie i działanie. Pasty dla koni to koncentraty substancji czynnych, które oddziałują na organizm zwierzęcia w określony sposób. W naszym sklepie dostępne są suplementy o działaniu odrobaczającym, uspokajającym, regeneracyjnym i energetycznym. Każdy produkt jest bezpieczny dla zwierząt, zawiera kompleks odpowiednich witamin i minerałów.

Pasta na odrobaczenie dla konia – sklep sprzyjający zdrowiu zwierząt

Naszym celem jest dostarczanie właścicielom zwierząt najlepszych produktów do ich suplementacji. Oferujemy gotowe i sprawdzone produkty na różne dolegliwości. W ofercie pasty odrobaczające dla koni, które umożliwiają samodzielne pozbycie się pasożytów z organizmu zwierzęcia. Szkodniki te odpowiedzialne są za wiele zjawisk. W wielu przypadkach niemożliwe jest przyswajanie niektórych substancji odżywczych, występują wówczas zaparcia i kolki oraz zwiększa się poziom podrażnienia niektórych organów wewnętrznych. Pasta do odrobaczania koni ma na celu zapobieganie niekorzystnym powikłaniom i możliwie jak najszybciej pozbyć się pasożytów, zagrażających zdrowiu i życiu konia. Odrobaczanie zalecamy wykonywać z początkiem sezonu pastwiskowego, w połowie lata, a także późną jesienią.

Pasty energetyczne i uspokajające dla koni

Pasta odrobaczająca dla koni to tylko jeden z produktów w tej formie przeznaczony do wspierania prawidłowego funkcjonowania organizmu zwierząt. Oferujemy również pasty uspokajające dla koni, które doskonale sprawdzają się w okresie silniejszego narażenia na stres, np. przed zawodami. Wyciszają i wspomagają osiągnięcie stanu spokoju. Innym rodzajem suplementów są pasty energetyczne dla koni, będące dodatkową porcją energii z dodatkiem łatwo przyswajalnych witamin i minerałów.

Zadbaj o swojego konia, o jego spokój, dobrą energię, zdrowie oraz prawidłowe funkcjonowanie wszystkich organów. Sprawdź też inne produkty dla koni.