Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc Kontaktuniwersalny karmnik dla papug na wodę lub karmę
dostępność
1-3 dni
-10%
7,35 6,62
uniwersalny karmnik dla papug na wodę lub karmę
dostępność
5-7 dni
14,50 12,05
automatyczne poidełko dla ptaków
dostępność
1-3 dni
6,00 4,55
automatyczne poidełko dla ptaków
dostępność
5-7 dni
5,95 5,05
uniwersalny karmnik dla papug na wodę lub karmę
dostępność
1-3 dni
6,50 5,25

 

Poidełka dla ptaków o dopasowanej pojemności

U nas znajdziesz dopasowane poidełko dla ptaków do klatki. Możesz go zamontować do szczebelków, zdecydować się na zestaw dwóch pojemników, automatyczną wersję, a do tego postawić na odpowiednią pojemność. Do dyspozycji są poidełka dla ptaków, które mają od 50 do blisko 300 ml. Dzięki temu bez problemu wybierzesz wariant właściwy dla danego gatunku, wielkości ptaka bądź klatki. W ten sposób masz pewność, że nadmiar wody nie spowoduje jej zachwiania się czy utraty równowagi.

Dla kogo jest poidełko dla ptaków?

Sklep internetowy z akcesoriami dla czworonogów czy gryzoni zapewnia Ci również wysokiej jakości gadżety przeznaczone do ptactwa. Szczególnie polecamy poidełka dla papug oraz dzikich gatunków. W końcu ta budowa umożliwia swobodne pobieranie wody lub karmy przez różne odmiany ptaków – zarówno te większe, jak i mniejsze. Dlatego doskonale sprawdzi się jako karmidła dla papug, gołębi, kanarków, zeberek, słowików, gwarek i wielu innych gatunków.

 

Do dyspozycji masz karmidła dla ptaków o otworze odpowiednim dla danego gatunku, a nawet do liczby, jaka znajduje się w jednej klatce. Dzięki temu bez problemu znajdziesz wersję przeznaczoną dla ptaków, które żyją w parze, a także dla mniejszych i większych odmian.

Uniwersalne karmidła dla ptaków

Warto zaznaczyć, jak uniwersalne i praktyczne może być poidełko dla ptaków. Sklep internetowy z wyspecjalizowanymi gadżetami zadbał o to, żebyś miał dostęp do dopasowanych akcesoriów. Po prostu oferujemy Ci karmidła dla papug i innych ptaków, które są dostosowane nie tylko do wody, ale również do karmy. To znacznie ułatwi dbanie o Twoich pupili, a im znowu umożliwia pobieranie pożywienia bądź picie wody. Poza tym wystarczy zamontować do klatki tylko jeden gadżet, który jest tak wielofunkcyjny. Sprawdź również zabawki dla ptaków dostępne w naszym asortymencie.