Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie ZiwiPeak Daily Cat Cuisine  puszka dziczyzna 170g

ZiwiPeak Daily Cat Cuisine puszka dziczyzna 170g

 
Liczba ocen: 5, w tym 4 recenzje.
Przeczytaj recenzje
» Oceń produkt
 
W ofercie od 25 kwietnia 2012
Cena sugerowana: 13,50 zł
Twoja cena: 12,45 zł
 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Najwyższa światowa klasa: ULTRA PREMIUM. 


Dzięki 100% naturalnemu składowi, dużej zawartości dziczyzny - doskonałego, odżywczego i hypoalergicznego źródła wysokiej jakości białka, cechuje ją doskonała przyswajalność (95%) i dobroczynne właściwości zdrowotne. ‘Daily Cat’ z dziczyzną to pełnowartościowa, idealnie zbilansowana prawdziwie mięsna karma, biologicznie odpowiednia dla kotów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości. Dzięki zawartości nowozelandzkich małży zielonych korzystnie wpływa na kondycję stawów. Idealnie dostosowana do systemu trawiennego kota jest łatwo trawiona i doskonale przyswajalna, nie powoduje wzdęć, a wypróżnienia mają zwartą konsystencję i zdecydowanie mniejszą objętość. Wyprodukowana w Nowej Zelandii z najczystszych nowozelandzkich składników naturalnych. Twój kot pokocha jej smak! 

Biologicznie odpowiednia, odzwierciedla naturalną dietę kotów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie kota mięsożercy i drapieżnika. Idealnie dostosowana do jego układu trawiennego.

w 100% NATURALNA - stworzona przez weterynarzy i ekspertów żywieniowych wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii.

95% PRZYSWAJALNOŚCI. Ten rekordowy poziom osiągnięty dzięki 100% naturalnemu składowi i jego pełnemu dostosowaniu do wymogów układu trawiennego kota.

66% ZAWARTOŚCI MIĘSA. Składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, w słynnych nowozelandzkich hodowlach ekologicznych oraz z krystalicznie czystych wód Nowej Zelandii. Wszystkie posiadają certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi i są całkowicie pozbawione hormonów i antybiotyków. 

PERFEKCYJNIE ZBILANSOWANA - zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, dobrane w idealnych ilościach i proporcjach. Dodatkowo, dbając o właściwą i skuteczną podaż minerałów ZiwiPeak wykorzystując tzw. minerały chelatowane, które gwarantują skuteczną wchłanialność i właściwą przyswajalność z przewodu pokarmowego, w odróżnieniu do minerałów dodawanych w innych karmach zazwyczaj w konwencjonalnej postaci.więcej o chelatach

BOGATO ZRÓŻNICOWANA. Wykorzystanie różnych składników pochodzenia zwierzęcego (mięso, podroby) i skomponowanie ich we właściwych proporcjach wynika z faktu, że zwierzęta żyjące na wolności spożywają całą upolowaną przez siebie ofiarę. Jej wnętrzności odznaczają się bowiem wysoką zawartością korzystnego tryptofanu, witamin i związków mineralnych. Zróżnicowanie składników mięsnych równoważy i wzbogaca substancje budulcowe oferowane w karmie ZiwiPeak, odpowiadając tym samym składowi naturalnej diety. Dla osiągnięcia pełnego obrazu naturalnej diety kota drapieżnika w karmach ZiwiPeak znajduje się także 3% drobinek kostnych, jak również szpik kostny i miękkie chrząstki. Wszystkie te składniki odzyskiwane są podczas certyfikowanego procesu MSM (mechanicznego odkostnienia), stosowanego przy produkcji artykułów przeznaczonych dla ludzi.

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA. Karmy ZiwiPeak odzwierciedlają naturalną dietę kotów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie kota mięsożercy i drapieżnika. Wysokobiałkowa i niskowęglowodanowa, w 100% naturalna w pełni dostosowane jest do wymogów układu trawiennego kota. Wysoka zawartość najlepszego gatunkowo niezbędnego do życia białka w karmie jest kluczem w prawidłowym żywieniu kotów. Drogocenne dla zdrowia białko jest doskonale przyswajane, w przeciwieństwie do węglowodanów, które trudne do strawienia, odkładają się w organizmie kota pod postacią tkanki tłuszczowej, powodując groźne dla zdrowia skutki otyłości.

Pełnowartościowa, idealnie zbilansowana karma ZiwiPeak jest biologicznie właściwa dla kotów w każdym wieku – od kociąt po seniora, każdej rasy i każdej wielkości.

ŁAGODNY PROCES PRODUKCJI DLA ZACHOWANIA WARTOŚCI ODŻYWCZYCH. Dla zachowania wartości odżywczej wszystkich składników, każda karma ZiwiPeak w puszce jest poddawana apertyzacji w osobnym sterylnym pojemniku. Puszki używane przez ZiwiPeak posiadają wolną od BPA warstwę bezpośrednio przylegającą do karmy. Dzięki temu karma zachowuje wszystkie swoje naturalne walory i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

Spełnia najwyższe normy i standardy żywieniowe AAFCO i EU.

Wyprodukowana w Nowej Zelandii i tylko z nowozelandzkich naturalnych i świeżych składników.

Żaden składnik nie jest modyfikowany genetycznie!


Skład ZiwiPeak Daily Cat Cuisine puszka dziczyzna 170g:

(zawartość mięsa min. 66%): dziczyzna - mięso, dziczyzna - wątroba, dziczyzna - serce, dziczyzna - żołądki, nowozelandzkie małże zielone, karagenina, witaminy, minerały, pirofosforan czterosodowy, guma guar 


Analiza ZiwiPeak Daily Cat Cuisine puszka dziczyzna 170g:

Białko 11%
Popiół 1,5%
Tłuszcz 8%
Wilgotność 79%
Włókno 1%

Karma Ziwi Peak

Moje koty nie chcą jeść tej karmy choć skład wydaje się dobry.Nawet po zmieszaniu z inną nie jedzą. Co jest przyczyną nie wiem.


+
Zalety:
Sklad
-
Wady:
Nie zjadliwa dla kotow
Autor: renia4709 ( 9 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

fatalna!

Testuję różne karmy, gdyż mój kociak bengalski ma alergię pokarmową. Puszka tej firmy z dziczyzną - odradzam zakup! Powąchał i nie chciał jeść, mimo że cały dzień nie jadł.


+
Zalety:
składniki bez białka z kurczaka i zbóż
-
Wady:
cena (!!!) i niezjadliwość
Autor: Darkie ( 10 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Pucha się zmarnowała, moje futrzaki nie chciały jej jeść.

Autor: mejzaj ( 18 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )

Karma bardzo smakuje mojej wybrednej Devonce. Nie przepada ona za mokrą karmą ale na ZiwiPeak czeka niecierpliwie.

Autor: anula1024Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 0 / 1 )

Dodatkowe informacje o ZiwiPeak Daily Cat Cuisine puszka dziczyzna 170g:

Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 12zł w Warszawie, 13zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: