Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie Versele Laga Prestige Premium Kolby dla małych gryzoni  popcornowo-miodowe 2 szt.

Versele Laga Prestige Premium Kolby dla małych gryzoni popcornowo-miodowe 2 szt.

 
Liczba ocen: 5, w tym 1 recenzja.
Przeczytaj recenzje
» Oceń produkt
 
W ofercie od 02 listopada 2008
Cena sugerowana: 7,50 zł
Twoja cena: 5,25 zł
 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Kolby popcornowe to oparte na popcornie i 100 % czystym miodzie smakowite źródło energii, pobudzające witalność Waszych chomików, szczurów i wiewiórek. Także stosowne dla myszoskoczków i myszy. Kolby są wzbogacane witaminami, aminokwasami i minerałami (VAM). Ponadto granulat VAM zawiera frukto-oligosacharydy (FOS), gwarantujące optymalną pracę jelit i doskonałą kondycję. Te wypiekane snacki w pełni zaspokajają instynkt gryzienia tych zwierząt i jednocześnie są narzędziem utrzymania higieny uzębienia.

Szczurkom smakowała :) Polecam

Autor: franticRP ( 15 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Dodatkowe informacje o Versele Laga Prestige Premium Kolby dla małych gryzoni popcornowo-miodowe 2 szt.:

Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 12zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: