Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktVersele Laga Ferret Pro  pokarm dla fretek 700g

Versele Laga Ferret Pro pokarm dla fretek 700g

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Ferret Pro jest profesjonalną karmą dla fretek ( wprowadzona w celu zastąpienia karmy Ferret Duo ). Formuła granulatu o ujednoliconej strukturze zapobiega selektywnemu pobieraniu pokarmu. Specjalnie uformowane granulki, wyjątkowo smakowite, bogate w mięso kurczaka i łososia, zapewniają doskonałe trawienie i optymalną pielęgnację uzębienia. Pokarm zawiera taurynę dla zdrowego serca i kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, zapewniające błyszczącą sierść. Dodatek ekstraktu z yukki znacznie zmniejsza nieprzyjemne zapachy.

Warto zakupić opakowanie karmy, aby ją wypróbować - Twoja fretka będzie wdzięczna za to.


Analiza: Surowe białko 32%, Surowy tłuszczu 17%, Surowy popiół 7%, Włókno surowe 2%, Wapń 1,3%, Fosfor 1%, Witamina A 30.000 jm / kg, Witamina D3 1.500 jm / kg, Witamina E 120 mg / kg, Miedzi (II) siarczan Pentahydrat / miedź 10 mg / kg, Tauryna 1,200 mg / kg

Składniki: Mięso zwierząt i ich pochodne (> 15% kurczaka), Zboża, Pochodne pochodzenia roślinnego, Oleje i tłuszcze, Ryby i ryby pochodne (min. 4% łososia), Drożdże, Minerały, Fructo-oligosacharydy, Yucca ekstrakt.

Karma jest w porządku. Ma całkiem dobrą cenę. Moja frecia chętnie ją je :)

Autor: ambivalent_lotusCzy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Karma dobra. Skład w miare okej, minusem jest to że fretki nie chciały jej jeść :< Palety są zbyt duże.

Autor: frostt ( 36 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: