Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc Kontakt











Trixie Premio Sushi Rolls  roladki z mięsa białych ryb 100g

Trixie Premio Sushi Rolls roladki z mięsa białych ryb 100g

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Pyszne koreczki dla psów z suszonego mięsa z białych ryb.

Cechy:
- suszone mięso z białych ryb
- zawartość mięsa 100%
- z dodatkiem kwasów tłuszczowych Omega 3 oraz Omega 6
- z niską zawartością tłuszczu (light)

Opakowanie 100g.

Bardzo fajne smrody

Mój pies poczatkowo był zdziwiony intensywnym zapachem i, zdaje się, smakiem. Szybko się jednak do nich przekonał i są to chyba jego ulubione treserki. Łamię je na pół, bo są trochę za duże jak na jednorazową nagrodę podczas treningu, a łamią się całkiem dobrze. Uwaga, intensywnie pachną rybą.

Autor: kosodrzewko ( 7 opinii )



Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Pies zachwycony, przysmaki zdają się być dobrej jakości. Zwierzaki nie mają po nich żadnych sensacji żołądkowych. Koreczki można łatwo podzielić na mniejsze części.

Autor: tamer ( 51 opinii )



Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: