Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie Stefanplast Kuweta kryta Cathy Easy Clean z uchylaną górą  bordo 56 x 40 x 40 cm

Stefanplast Kuweta kryta Cathy Easy Clean z uchylaną górą bordo 56 x 40 x 40 cm

 
Liczba ocen: 5, w tym 2 recenzje.
Przeczytaj recenzje
» Oceń produkt
 
Id: 98601
W ofercie od 08 stycznia 2013
Cena sugerowana: 89,00 zł
Twoja cena: 74,50 zł
 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Kryta toaleta dla kota Cathy Easy Clean posiada duże drzwiczki i wysoką kuwetę, zapobiegające rozsypywaniu się żwirku w pomieszczeniu, oraz minimalizujące rozprzestrzenianie się nieprzyjemnych zapachów.

Wyjątkowa cechą kuwety Easy Clean jest uchylana góra, która umożliwia jej oczyszczanie bez konieczności demontażu całej górnej pokrywy - zamieniając mozolne czyszczenie w czynność prostą, szybką i wygodną.Atrakcyjny wygląd. Dostępna w 2 kolorach: bordowym i morskim..
Wysoka krawędź zapobiega roznoszeniu się żwirku.
Filtr węglowy zapobiega rozprzestrzenianiu nieprzyjemnych zapachów.
Duże przeźroczyste drzwiczki.
Łatwa w czyszczeniu.
Wygodna do przenoszenia (górna część wyposażona w uchwyt).

Najlepsza jaką mialam dla dwu kotów. Jeden z nich sika po ściankach - konstrukcja większości kuwet pozwala sikom spływać aż na podłogę. Ale nie tu. Funkcjonalna, ładna i z porządnego tworzywa, właśnie kupuję drugą na zmianę za przeciekającą Yarro.


+
Zalety:
mocz nie przecieka po ściankach, wygodne czyszczenie, ładna
Autor: kamaji ( 4 opinie )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )

warta zakupu

Kuwetka jest optycznie śliczna, bardzo funkcjonalna z łopatką. Z bardzo dobrego tworzywa a w środku nie ma zagłębień , gdzie mógłby pozostawać żwirek.
POLECAM
Ania :)


+
Zalety:
Uchylne drzwiczki , możliwość wybrania żwirku bez zdejmowania górnej pokrywy
Autor: Anna_M ( 23 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )

Dodatkowe informacje o Stefanplast Kuweta kryta Cathy Easy Clean z uchylaną górą bordo 56 x 40 x 40 cm:

Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 12zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: