Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika sseter

Sądzę, że preparat jest skuteczny, ponieważ jedyny kleszcz jaki się przyplątał był kompletnie suchy - czyli padł zanim się opił.

Opinia dodana 12 kwietnia 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

uwaga na reakcje alergiczne!

Kabanos pachniał ładnie, psu smakował ALE...w drugiej dobie podawania wystąpiła u naszego psa bardzo gwałtowna reakcja alergiczna, obrzęk, pokrzywka na całym ciele, szczególnie silna na głowie, szyi, klatce piersiowej. Skończyło się kroplówką, lekami i strachem.
Skład : produkty zwierzęce ze zwierząt lądowych (mięso 91%, w tym min. 4% serce wołowe) i produkty uboczne, ziarna zbóż.

Nawet nie chcę wiedzieć co to za zwierzęta lądowe i produkty uboczne...:(
Niestety (stety) była to jedyna nowość jaką dostała w danym czasie, więc prawdopodobieństwo innego źródła alergenu jest znikome.


+
Zalety:
ładny zapach, smakowało psu
-
Wady:
bardzo niejasny skład produktu
Opinia dodana 15 marca 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

solidna i estetyczna

Smycz solidna i estetycznie wykonana. Spore wymiary ale to w końcu smycz dla dużego psa. Taśma 8m pozwala psu na wiele swobody, przy jednoczesnej pewności, że nadal mamy pełną kontrolę nad psem.

Opinia dodana 23 stycznia 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Mamy dwa koty i żadnego smrodku:) Żwirek jest bardzo wydajny i nie "zamurowuje" toalety, co dla mnie jest szczególnie ważne, bo jakoś nie wyporażam sobie torby z "odpadami".

p.s. Dexter ma absolutna rację:)

Opinia dodana 29 lipca 2005.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie