Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika Ka-ka

Sam produkt, nie tylko w mojej opinii, bardzo dobry (szkoda tylko, że drogi).
Natomiast kompletną pomyłką jest umieszczanie go w dziale "na stawy"... Powinien być w dziale "witaminy i odżywki"-> "dla seniorów", ponieważ jego działanie jest wszechstronne i atuty związane są m.in. z zawartością składników stymulujących układ nerwowy. Jeśli ktoś nie szuka KONKRETNIE TEGO preparatu, tylko rozgląda się po prostu za czymś dla staruszka, tutaj go nie znajdzie...

Opinia dodana 12 lutego 2013.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)

Myślałam, że "twarde tworzywo" oznacza bardzo twardą gumę... tymczasem to jest twarde, jak... no nie wiem, do czego porównać. Do jednolitego plastiku? W żaden sposób nie jest elastyczne, więc pies, który baaaardzo lubi gryźć, tę zabawkę kompletnie zignorował...
Wziął się za nią dopiero dziś, "z zazdrości", w obecności innego psa. Zobaczę, może od dziś mu się odmieni, ale do tej pory zabawka leżała na podłodze i się kurzyła ;)

EDIT: skończyło się na zakrwawionych dziąsłach... a zabawka kupiona dla 25kg pastucha, a nie psa o szczególnie silnych szczękach ;/

Opinia dodana 11 lipca 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)

Bardzo pożyteczny zakup :) wyraźnie ogranicza ilość żwirku, acz ciężko się ją czyści (polecam odkurzacz na mocnym ssaniu ;) )


+
Zalety:
wyraźnie ogranicza ilość żwirku roznoszącego się po domu
-
Wady:
trudna w czyszczeniu (+mogłaby mieć ładniejszy kolor ;))) )
Opinia dodana 03 marca 2011.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)

Rewelacja! włączyliśmy Gammolen do diety naszych kotów. Mimo dobrych karm (RC, Hill's, Sanabelle), zostawiały na meblach i ubraniach sporo futra, zwłaszcza ragdollka. Gammolen radykalnie zmniejszył problem fruwającej wszędzie sierści :)))

Opinia dodana 03 marca 2011.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)

bardzo dobry produkt. był mi pomocny przy szczenięciu-niejadku
smakowało psiakowi, rósł, jak na drożdżach, żadnych zaburzeń trawiennych czy w wynikach badań
dla nas-bomba :)))

Opinia dodana 17 lutego 2011.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

RE-WE-LA-CJA !!!!!!

pomyślałam, że zabawkę powinna spodobać się dzięki paseczkom i piórkom... no i wędka zawsze ułatwia bieganie na dłuższe dystanse ;)
w wyborze utwierdziły mnie opinie z animalii

i co? kurier dziś przyniósł w zamówieniu. to jest absolutny przebój !!!!!!!!! nasza europejka mało ducha nie wyzionęła ;) ale ganiała nadal... RAG, która zwykle czeka na zabawkę leżąc ;) skakała po meblach, jak piłeczka ping-pongowa ;)

uwaga...polecam pobiegać trochę z tych po mieszkaniu + zabawę PO CIEMKU, najlepiej tak, by paseczki obijały się o różne przedmioty (meble, firanki etc.) - są delikatne, więc nic nie uszkodzą, ale hałasują, co bardzo stymuluje zwierzaki

efekt fantastyczny: koty z maksymalnie wyostrzonymi zmysłami, skupione.... i po godzinie zabawy.... baaaaaardzo zmęczone ;)))))

Opinia dodana 30 września 2010.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie