Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika magdakuran

Króliki nie jedzą chleba oraz jogurtu !!

Opinia dodana 09 lutego 2011.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (0 / 1)

Świetny. Zaraz po otwarciu z opakowania wydobył się bardzo przyjemny zapach, zawartość również pozytywnie zaskoczyła ( spodziewałam się 3-4 składników, a jest ich o wiele więcej ). Zu gdyby tylko mogła nie wyjmowałaby z opakowania głowy dopóki by całego nie zjadła. Na pewno zamówię również pozostałe smaki :)

POLECAM!

Opinia dodana 21 stycznia 2011.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Zu początkowo go nie chciała, po czym jak już go w zęby dorwała to był problem bo oddać nie chciała :) [diabel] świetny, na pewno zamówię jeszcze nie raz!


02.12.2010
Dziś mnie Zuzala zawiodła. W bardzo dużym stopniu cykoria jest pokruszona na drobną miazgę, całe są tylko niewielkie kawałki. Kiedyś kawałki były na prawdę duże i wszystkie w całości. Ode mnie ma minus i tylko 2 gwiazdki.


-
Wady:
bardzo mocno pokruszona, kilka całych kawałków,ale są tak drobne jak kawałki granulatu
Opinia dodana 02 grudnia 2010.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Bardzo dobrze wykonany, królik bardzo chętnie do niego wchodzi i podgryza. Ma niesamowitą zabawę biegając przez tunel w tę i z powrotem. Z czystym sumieniem mogę polecić :)

Opinia dodana 02 grudnia 2010.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)

Bardzo dobre. Obawiałam się, że dla królika mogą się okazać za duże, całkowicie nie potrzebnie. Pazurki zostały obcięte w niecałe 10 min bez bólu i agresji ze strony zwierzęcia. Z całą pewnością mogę je polecić dla królików.

Opinia dodana 17 października 2010.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (2 / 0)

Jeden z najlepszych granulatów dostępnych na polskim rynku. Do tej pory żaden nie potrafił sprawić, iż mój królik szalał ( oczywiście pozytywnie ) na szelest torebki. Teraz nie muszę jej nawet wołać leci jak opętana i się obrusza, gdy za długo przetrzymuję w powietrzu miskę. 1,5 kg opakowanie starcza na około 2-2,5 miesiąca, posiada fajne suwakowe zamknięcie uniemożliwiające wietrzenie karmy. To już 4 zakupione przeze mnie opakowanie i napewno nie ostatnie.


+
Zalety:
bardzo dobrze zbilansowane składniki odżywcze, niezbyt intensywny, aczkolwiek przyjemny zapach, poprawila się kondycja królika- lepsze trawienie, lśniąca sierść, więcej chęci i siły do zabawy.
-
Wady:
do tej pory nie zauważono
Zdjęcia produktu:
Opinia dodana 02 września 2010.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (2 / 0)

dodatki do sianka :/

dziś niestety bardzo się zawiodłam na sianku zuzali z ziołami. Wyjmując rano sianko znalazłam w nim taśmę klejącą, dobrze, że królik jej nie zjadł :/ zastanowię się zanim kolejny raz je kupie, a szkoda bo było naszym numerem 1. Ocena zła z racji dodatku.


-
Wady:
pogarszająca się jakość, niespodzianki w postaci taśmy klejącej :/
Opinia dodana 12 lutego 2010.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 1)

Miałam obawy, co do tego czy królica będzie chciała z niej korzystać. Okazała się strzałem w 10! Zuzka przepada za nią i za każdą potrzebą od razu do niej biegnie. Mimo że 12cm może się wydawać zbyt wysokie to wcale tak nie jest, a ranka dołączona do kuwety skutecznie uniemożliwia wynoszenie żwirku. Ja jej daję 5+.


+
Zalety:
ramka uniemożliwiająca wypadanie żwirku, kształt ułatwiający wskakiwanie królikowi, piękny morski kolor.
-
Wady:
nie znaleziono :)
Opinia dodana 11 lutego 2010.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)

Pytanie za 100 pkt. Czy ktoś kupił ją dla królika? Wysokość 12 cm jest liczona z ramką? Napiszcie proszę jaką ma wysokość w najniższym miejscu. Dziękuję.

Magda

Opinia dodana 20 stycznia 2010.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)

Zuza wcina, aż jej się uszy trzęsą ,a mało co działa na nią w ten sposób :)

Opinia dodana 09 grudnia 2009.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)

kupuję go po raz 3 i bez względu na inne smakołyki w misce nagietek znika pierwszy [pokemon] a szczęśliwy zwierz to zdrowy zwierz :):)

Opinia dodana 22 października 2009.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

piłeczka jest świetna potrafi "zająć" króliczka na jakieś 20 min :D , po tym czasie Zu się denerwuje łapie piłeczkę przy dziurce na smakołyki w zęby (bestia jedna [lol]) i tak długo nią potrząsa, aż wszystko wyleci. [diabel] wrodzony nie królik.

Opinia dodana 18 września 2009.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (2 / 0)

Zu początkowo go nie chciała, po czym jak już go w zęby dorwała to był problem bo oddać nie chciała świetny, na pewno zamówie jeszcze nie raz! [diabel]

Opinia dodana 18 września 2009.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)

Jedzonko b. fajne za przystępną cene :) Niestety granulki różnią się wielkością i tych większych mój króliczek już nie daje rady zjeść. [hmm] Wracamy do Cuni Complete, które ma jednakową wielkość granulek i znika z prędkością światła [radosc] [lol]

Opinia dodana 13 września 2009.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (4 / 0)

Zuzia bardzo chętnie się nim zajada, gdyby tylko mogła spędziła by w torebce z karmą 24 godziny przez 7dni w tygodniu cały rok na okrągło :) [radosc] Inne karmy nie dorównują Cuni. :)

Opinia dodana 11 marca 2009.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie