Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika Sues

Błyskawicznie znika!

Moja kotka - dachówka od razu wybiera tę karmę z miski spomiędzy innej. Skład jest dobry, ja tam polecam - zamawiam kolejne opakowania, od razu dwa ;D

Na dołączonym zdj. macie porównanie z in. karmą, która choć smaczna zniechęca Małą właśnie swoją wielkością.


+
Zalety:
w miarę duże ok. 1,2 cm/grubości 0,5 mm , twarde, "tłuste" chrupki
-
Wady:
cena, ale przecież jakość zobowiązuje ;-)
Zdjęcia produktu:
Opinia dodana 12 sierpnia 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Najlepsze filtry do krytej kuwety CatIt, skutecznie pochłaniają zapach kocich odchodów przez długi czas. Próbowałam obejść się bez nich, ale komfort mojego nosa bardzo na tym cierpiał... ;) Polecam!:)

Opinia dodana 10 kwietnia 2007.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Bardzo dobra kuweta: dobrze wykonana, przestronna (moja kotka-3,5kg), odpowiednio wysoka - nareszcie mi się żwirek nie wysypuje poza! Przy zamawianiu radzę tylko uważać przy wyborze koloru: niekoniecznie dostaniemy spodziewany odcień!!! Ja zamawiając czerwoną kuwetę w rezultacie otrzymałam ciemny róż. Akurat mi to nie przeszkadza, ale komu innemu może. Jednak gorąco polecam!:)

Opinia dodana 10 kwietnia 2007.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Pyszniutka karma, moja kotka-kastratka oceniła ;), chętnie zajada małe, zgrabne, "trójkątnawe" krokieciki. Do tej pory stosowałam Canina Indoor 27 /mój zwierzak jest typowym domatorem z bloku/, ale że kotinka wykazuje skłonności ku przybieraniu na wadze... Dla porównania wcześniej w ramach testów pojawiła się na próbę też Canina Young Female S/O Stones&Weight, karma weterynaryjna typowo dla sterylizowanych kotek (dość spore okrągłe chrupki!), ale nie została należycie doceniona: kotka się do niej nie garnęła specjalnie.
Więc na razie na stole Light 38 - od 2tyg., a kocurka - pod obserwacją ;). Polecam i pozdrawiam!

Opinia dodana 10 kwietnia 2007.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Super transporterek, widać wszystko "od góry", zdecydowanie polecam!!!!

Opinia dodana 08 grudnia 2006.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Produkt zdecydowanie wart swojej ceny. Solidnie zrobiony, kot od razu go zaakceptował i...przestał nareszcie drapać mebelki :)! Dołączona do najwyższej półki myszka na gumce spełnia swoją rolę jako zabawka. Najwyższe siedzisko jest dobrym punktem obserwacyjnym (u mnie stoi przy oknie, jest "na co" wyglądać). Polecam!

Opinia dodana 21 lutego 2006.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie