Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika czuczi

Stosunek jakości do ceny odpowiedni

Wytrzymała jakiś czas - jakość średnia, cena to rekompensuje. Pan kiełbasa najpierw stracił nos, potem dzielnie dawał radę przez miesiąc. Po wyciągnięciu sznurka jego godziny były policzone, jego flaki i kawałki leżą już w koszu.
Zdecydowanie trzeba nadzorować zabawę tą zabawką przy szczeniakach. Łatwo obgryza ją po małym kawałeczku, więc bez problemu może kawałek zjeść lub się nią zakrztusić. Przy nadzorze polecam.


+
Zalety:
Śmiesznie wygląda
Pies radosny
Tania
-
Wady:
Słaba jakość
Potrzeba nadzoru
Opinia dodana 16 stycznia 2021.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Świetny pomysł, kiepska jakość

5,5 miesiąca szczeniak średniej rasy, przeciętny temperament.
Dobry pomysł z półeczko-labiryntem w środku - dzięki temu więcej czasu zajmuje psu wyjedzenie z zabawki wszystkich smakołyków - do godziny. Piękne, luksusowe opakowanie, czułam się jakbym otwierała iPhona. Niestety, oceniam wytrzymałość tej zabawki na ok max 3 podania - po tym czasie pewnie już będę zbierać jej kawałki do kosza. Po ok 30min od pierwszego podania zabawka została w sporym stopniu zjedzona. Kosztuje tyle samo co tego samego rozmiaru zabawka KONG - do wytrzymałości KONGA dużo jej brakuje. Szczeniak po wyjedzeniu smakołyków chętnie się nią bawił i rzucał i gryzł, żeby bardziej ją "rozebrać". Widać, że zabawka mocno przemyślana, od koloru po kształt i "półeczki" w środku przez mega opakowanie. Zapomniano jednak dołożyć do wykonania i wytrzymałości. Nie jest warta zakupu chyba, że dla bardzo "delikatnego" małego psa.


+
Zalety:
Opakowanie
Labirynt w środku
Kolor
Kształt
-
Wady:
Mało wytrzymała
Max na 3 razy
Opinia dodana 16 stycznia 2021.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Świetna jakość

Tę zabawkę wszyscy znają, bardzo wytrzymała, świetna jakość, przy odpowiednim "dopakowaniu" i zapełnieniu zajmuje psu czas na ok 40min.
Samym gryzakiem bez smakołyków nie chce się bawić.

Opinia dodana 16 stycznia 2021.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Są ok

Nie jest to coś za czym pies szaleje, ale w sumie weźmie i zje. Nazwa, że dla szczeniąt jest myląca. Dla szczeniaka mojej "średniej" rasy są dość duże, zjedzenie go szczeniakowi trochę zajmie, zatem nie nadają się na szybki przysmak do treningu, chyba, że się je połamie na małe kawałeczki. Dobre do dopełnienia zabawek typu "Kong". To opakowanie starczy na baaaaaaaardzo długo.


+
Zalety:
Dużo
Ładne
-
Wady:
Duży rozmiar
Średnio psu smakują
Opinia dodana 16 stycznia 2021.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Te piłki to jeden wielki szał! To ulubione zabawki mojego kota. Świetnie się odbijają i szybko pędzą przez pokoje - kot szaleje! Mam w sumie 3 opakowania tych piłek - mój kot gubi wszystkie :-) Bardzo je polecam - to póki co najlepiej odbijające się zabawki dla malucha. Rzeczywiście na początku trochę śmierdzą, ale każda gumowo/kauczukowa zabawka tak ma. Bardzo polecam!

Opinia dodana 17 marca 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Na początku zabawa tą piłką jest przednia, niestety po kilku minutach z piłki zostały strzępy a kot objadł się tej kolorowej gąbki. Polecam tylko dla "delikatnych" kotów bez morderczych zapędów :-)

Opinia dodana 17 marca 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

bardzo ładny, dobrze wykonany. Mój kot uwielbia na nim spać, a frędzlami się bawi - POLECAM!

Opinia dodana 14 lutego 2011.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)

Jeżeli macie zastrzeżenia do zakręcanych to przy psich akcesoriach są plastikowe adresówki wodoodporne takie jak grawerowane, ale samemu się tam kartkę umieszcza... Zamówiłam swojemu kotu tą najmniejszą (śr. 2,7cm) i jestem zadowolona - dobrze się trzyma, śmieszny rysunek ma z jednej strony, mój kot nosi ją na wszelki wypadek razem z zakręcaną adresówką, w której jest kartka z większą liczbą informacji - a w tej drugiej plastikowej widać od razu tylko telefon:)... ok 35zł kosztują ---> sprawdźcie

Opinia dodana 10 listopada 2009.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (2 / 0)