Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc Kontakt











Opinie użytkownika CosiaS

Preparat stosuję od kilku lat dla mojej niezwykle nerwowej kotki. Sięgam po niego w różnych sytuacjach, jednak zawsze związanych ze stresem. Czy to ma być wizyta u weta, czy wyjazd kogoś z bliskich (kotka mimo twardego charakteru zawsze potwornie tęskni), czy wizyta dużej liczby gości, czy nieznanego pochodzenia podenerwowanie, przy którym często się wylizuje i lata wściekła. Jest łatwy w aplikowaniu (podaję do mokrego jedzonka i miseczka jest zawsze wylizywana do czysta!), jest wydajny i u mojej złośnicy sprawdza się w 100%. Kot nie jest po tym senny, czy powolny, jest po prostu przyjaźniej nastawiony do otoczenia (to chyba dzięki wyciągowi z zielonej herbaty) i lepiej wszystko toleruje. Preparat nie uzależnia i dzięki temu może być stosowany przez dłuższy czas (choć nigdy nie miałam takiej potrzeby - było to max 2 tygodnie).


+
Zalety:
skuteczność(!),łatwa aplikacja, wydajność, do dłuższego stosowania
-
Wady:
mógłyby być odrobinę tańszy
Opinia dodana 15 września 2014.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (2 / 0)

Używam go od kilku lat i wciąż jestem tak samo zadowolona! Jedna tuba wystarcza na naprawdę długi czas i wiele użyć. Zwierzątka od samego początku nie miały żadnych oporów, żeby korzystać z kuwety, w której zastosowany był odkażacz.


+
Zalety:
dobrze neutralizuje zapachy, wydajny
Opinia dodana 14 grudnia 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Jedna z lepszych i tańszych karm specjalistycznych, co jest naprawdę ważne, gdy w perspektywie jest kupowanie jej do końca życia zwierzątka! Koty jedzą ją bardzo chętnie :)

Opinia dodana 14 grudnia 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (1 / 0)

Jak do tej pory jest to NAJLEPSZY piasek, którego próbowałam. Świetnie pochłania wilgoć i zapachy, łatwo sprząta się kuwety. Moje koty bardzo go lubią.


+
Zalety:
dobrze pochłania wilgoć i zapachy
Opinia dodana 14 grudnia 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (0 / 1)

Miseczki wyglądają estetycznie i kotki bardzo lubią z nich jeść. Są dość masywne, więc zwierzaki nie mogą ich tak łatwo przesuwać :)


+
Zalety:
estetyczny wygląd, łatwe mycie
Opinia dodana 14 grudnia 2012.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie