Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktBack On Track Podkładka pod owijkę   40 x 40 cm 1 szt.

Back On Track Podkładka pod owijkę 40 x 40 cm 1 szt.

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Rozgrzewająca podkładka pod owijkę. Wykonana z bawełniano-poliestrowego materiału Welltex ze specjalnym włóknem ceramicznym. Odbija ono naturalne ciepło organizmu tworząc promieniowanie cieplne podczerwone (elektromagnetyczne). Wspiera ono działanie oraz regenerację ścięgien, stawów oraz więzadeł. Likwiduje obrzęki i redukuje opoje bez konieczności stosowania wcierek i glinek.
- redukuje ból i zapobiega infekcjom
- zapobiega napięciom i kontuzjom
- przyspiesza procesy gojenia
- znosi i łagodzi napięcie mięśniowe
- znosi przewlekły ból

Wymiary: 40 x 40 cm.
Podkładki sprzedawane pojedynczo.

Kolor: czarny (BL).

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: