Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktTrixie Podkładka pod miski 44 x 28 cm  Cats - beżowa

Trixie Podkładka pod miski 44 x 28 cm Cats - beżowa

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Podkładka pod miski beżowa z jasno żółtym napisem

Podkładka z tworzywa, pozwalająca na łatwe utrzymanie czystości wokół misek czworonogów. Szczególnie polecana w sytuacji, kiedy miski z pokarmem ustawiane są na wykładzinie lub dywanie. Możliwość dokładnego umycia podkładki zapewnia higienę. Podkładka jest bardzo wytrzymała - nie ściera się i nie ulega łatwo zniszczeniom.

Rozmiar: 44 x 28 cm.

No...

nie ma się do czego przyczepić. Idealnie spełnia swoje zadanie :)

Autor: marusz ( 4 opinie )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Super. Jest bardzo ładna. Użytkowana od kilku miesięcy nie nosi śladów używania. Skutecznie trzyma miski w miejscu, łatwo sie ją myje i nie ściera się.

Autor: inspiration ( 90 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )

Bardzo ładna podkładka pod miseczki, estetycznie wykonana, delikatny wzór nie "razi", ładnie się komponuje z otoczeniem. Łatwa do utrzymania czystości, miseczki nie ślizgają się.

Autor: mdagh ( 556 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: