Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktSiro Turnies przysmaki dla pieska   650g

Siro Turnies przysmaki dla pieska 650g

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Pyszne ciastka-przekąski dla psów. Doskonałe do podawania jako nagrody.

Dzięki swojemu "zakręconemu" kształtowi, Siro Turnies pomagają utrzymać zdrowe zęby i dziąsła Twojego psa.

Analiza:
Białko 18,0%
Tłuszcz 3,0%
Włókno 3,0%
Wilgotność 18.0%

Skład:
Zboża, ekstrakt białek warzyw, cukier, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, oleje i tłuszcze, minerały.

Moja sunia wcina to ale jakoś tak bez przekonania. Przysmak jest dość twardy. Fajny kształt na pewno pomaga w czyszczeniu zębów. Warto spróbować. Każdy psiak ma inny smak. [pies]

Autor: AGUTEK ( 33 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: