Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktOpinie użytkownika Karolina Sot

3w1 to genialny pomysł!

Karmę dostała ode mnie moja znajoma, która posiada koty domowe. Uznała, że jest to strzał w dziesiątkę. Produkt zdecydowanie eliminuje(nie w pełni ale jednak) wypluwanie "kłaczków", a dzięki wielkości kamyczków karmy widać, efektowne czyszczenie kamienia nazębnego. Cenowo jest przyjemnie, kot chętnie przestawia się na daną karmę. 3w1 ma podobnie intensywny zapach tak jak wersja dla kotów sterylizowanych :)

Opinia dodana 30 czerwca 2018.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Świetna Karma, dla moich kotów!

Jest to bardzo ciekawa karma dla moich kotów. Dzięki temu, że jest ona przeznaczona dla kotów po sterylizacji, wiem, że otrzymują odpowiednią dawkę pokarmu oraz odpowiednią ilość energii którą mogą spożytkować do zabawy. Koty bardzo chętnie zjadają suchą karmę, miseczka prawie w mgnieniu oka jest pusta! Posiada bardzo intensywny i przyjemny zapach nawet dla człowieka.


+
Zalety:
cena, koty szybko się do niej przyzwyczajają, zapach
Opinia dodana 30 czerwca 2018.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

mniam!

Mój wybredny kot zajada się nią, po przerobieniu różnych karm mokrych chyba stwierdził, że ta jest najlepsza! Racja, jest droższa od innych marek, jednak zadowolenie kota mówi samo za siebie. Pachnie i wygląda tak bardzo smakowicie, że sama bym ją zjadła :)

Opinia dodana 22 września 2016.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie (0 / 1)

Swojego czasu dawałam mojemu największemu czworonożnemu, który pilnuje naszego podwórka. Psiak był zachwycony obok zwykłej karmy doceniał takie "frykasy". Wiedziałam, że jest to zdrowy przysmak w dodatku dobrze czyszczący jego zęby, powierzchnia ścierna dobrze pozbywa się kamienia nazębnego z zębów pupila.

Opinia dodana 17 lipca 2016.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Świetny produkt za rozsądne pieniądze.

Lipiec miesiącem zdrowych zębów, więc zadbajmy o uzębienie naszego podopiecznego. Przekąska dentastix jest tutaj odpowiednia. Każdy psiak za nią szaleje z powodu jak mniemam kuszącego smaku oraz zapachu. Od strony technicznej odpowiednia budowa smaczka powoduje docieranie do zębów, dzięki czemu dobrze ściąga z nich kamień nazębny.

Opinia dodana 17 lipca 2016.

Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie