Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktKarlie Naturalna zabawka pluszowa z kocimiętką  szeleszczące piłeczki z frędzelkami 2szt

Karlie Naturalna zabawka pluszowa z kocimiętką szeleszczące piłeczki z frędzelkami 2szt

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Wspaniale wykonane zabawki myszki Karlie z serii "Nature" - wykonane z w pełni naturalnych, czystych surowców.

Mięciutkie piłeczki wykonana z miękkiego pluszowego materiału. Wewnątrz zaszyto wysokiej jakości sproszkowaną kocimiętkę, która zachęci kota do zabawy oraz szeleszczącą folię. Całość uzupełniają frędzelki z naturalnego sizalu do atakowania.

Średnica 4 cm
Opakowanie 2 szt.
Naturalne kolory: biała i brązowa.

słaba jakość, szybko się zniszczyły, nie polecam lepiej znaleźć trwalszą zabawkę.


+
Zalety:
kotka chętnie się nimi bawi
-
Wady:
szybko się rozpruła, mało szeleści, po dniu już frędzelek nie było :/
Autor: marlen_a ( 27 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Fajne kuleczki, miłe dla oka i dobrze, że są dwie, bo kocurki je uwielbiają- zwłaszcza frędzelki. Kuleczki mają jeszcze jeden plus, przez to że są pluszowe nie muszę ich chować na noc (jak inne kuleczki np. plastikowe):)

Autor: mdagh ( 556 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: