Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktJRS Pet's Dream Universal   7l

JRS Pet's Dream Universal 7l

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Pet's Dream Universal - prawdziwie uniwersalny żwirek, optymalne rozwiązanie na podściółkę dla wielu gatunków zwierząt domowych oraz ptaków, także wtedy, gdy w jednym gospodarstwie domowym mamy do czynienia z wieloma gatunkami zwierząt.

- wysoka wchłanialność
- trwale wiąże płyny - wiąże 5 razy więcej niż sam waży
- doskonale wiąże zapachy
- w 100% biodegradowalny
- nie zawiera środków chemicznych

Godne polecenia !

Jeden z lepszych żwirków z jakim miałam do czynienia .


+
Zalety:
Nie pyli się , długotrwały , nie wydziela zapachów, nie kaleczy łapek .
-
Wady:
Brak .
Autor: Gab17 ( 14 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: