Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktJRS Chipsi Carefresh Natural  ściółka dla małych zwierząt 14l

JRS Chipsi Carefresh Natural ściółka dla małych zwierząt 14l

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Carefresh Natural - w 100% naturalne i nadzwyczajnie miękkie

Bardzo długie, miękkie, naturalne włókna celulozowe Carefresh Natural zapewniają uczucie czystości w domku Twojego małego pupila.

Puszyste celulozowe włókna Carefresh Natural są przyjazne dla środowiska i ulegają biodegradacji.

Puszysta, miękka ściółka!

Cechy:
Najlepsza kontrola zapachów
W pełni naturalna, bez żadnych sztucznych dodatków
Wyjątkowo miękkie i komfortowe
Dwa razy dłuższa wydajność niż klasyczne wiórki
Bezzapachowe
W 99% bezpyłowe i łatwe w sprzątaniu
Przyjazne dla środowiska.
W 100% bezpieczna dla zwierząt, również dla młodych.
Praktyczne opakowanie 14l o wadze ok 1 kg.

Naturalne podściółki - idee prosto z natury!

Wyjątkowy program kompetencji CHIPSI.
Już od trzech pokoleń firma JRS zajmuje się produkcją naturalnych naturalnych podściółek umożliwiających hodowlę zwierząt zgodną z rytmem i warunkami życia właściwymi dla danego gatunku.

Oferując nasze znane marki: Chipsi, Carefresh, Cat's Best, Pet's Dream, Dog's Best oraz Tierwohl umożliwiamy miłośnikom zwierząt w całej Europie korzystanie z najlepszych ekologicznych i korzystnych cenowo rozwiązań, które spełniają standardy surowej kontroli jakości. W naszych produktach używamy wyłącznie wyselekcjonowanych, rodzimych gatunków drzew i roślin najwyższej jakości i dlatego są polecane przez wiele niezależnych instytutów i towarzystw naukowych.

Wybierając podściółkę dla zwierząt, należy wziąć pod uwagę jakość produktu oraz aspekt ekologiczny. Produkty z serii Chipsi to całkowicie naturalne, zdrowe i ekologiczne podściółki - idee prosto z natury.

Stosowanie:
Króliki, świnki morskie, chomiki, szczury, myszy, szynszyle, fretki i podobne małe zwierzęta: wypełnij spód klatki warstwą 2-8 cm. Wymieniaj co tydzień lub w miarę potrzeby.

Ptaki: umieść warstwę Carefresh on spodzie klatki zgodnie z rozmiarem i typem ptaka. Wymieniaj ściółkę w miarę potrzeby.

Gady: wyłóż akwarium lub terrarium wystarczającą ilością ściółki carefresh aby zapewnić odpowiednia podstawę.

Uwaga: Carefresh jest nietoksyczny, natomiast w przypadku spożycia wyjątkowo dużej ilości ściółki lub przy zaobserwowaniu zmian w ilości pitej wody / spożywanej karmy należy skonsultować się z weterynarzem.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: