Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktDr. Clauders Ungeziefer-Frei dla psów i kotów  spray odstraszajacy pasożyty 175ml

Dr. Clauders Ungeziefer-Frei dla psów i kotów spray odstraszajacy pasożyty 175ml PROMOCJA

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Dr.Clauder's UNGEZIEFER-FREI mit Margosa – preparat do zwalczania pasożytów zewnętrznych dla psów, kotów i małych zwierząt domowych

Ponad pół wieku marka Dr.Clauder's wykorzystując swoje doświadczenie i badania naukowe gwarantuje wysoką jakość swoich produktów. Standaryzowany skład produktów, wysoka skuteczność preparatów sprawiają, że zarówno ci dwu- jaki czteronożni klienci chętnie pozostają wierni marce Dr.Clauder's.

Dr.Clauder's UNGEZIEFER-FREI mit Margosa:

jest skutecznym, naturalnym środkiem zabezpieczającym przed pchłami, kleszczami i innymi pasożytami zewnętrznymi.Ekstrakt z margozy jest naturalną aktywną substancją pozyskiwaną z nasion indyjskiego drzewa neem. Jest naturalnym odstraszaczem, którego skuteczność została potwierdzona naukowymi badaniami, a którego efekt jest czysto biologiczny. Zawarty w preparacie olejek z orzechów Macadamia dodatkowo pielęgnuje podrażnioną skórę.

Skład: Ekstrakt Margozy, olejek z orzechów Macadamia, olejek lawendowy, woda destylowana

Składniki aktywne: Ekstrakt Margozy (35 mg/g), olejek lawendowy (0,5%)

SPOSÓB UŻYCIA: spryskać ciało psa od szyi do ogona, poczekać aż wyschnie. Włos można szczotkować po ok 2 godzinach. Dr.Clauder's UNGEZIEFER-FREI mit Margosa daje efekt odstraszający. Zabieg należy powtarzać co 2 tygodnie, zależnie od potrzeb. W ciężkich przypadkach inwazji pasożytów, psa należy najpierw potraktować środkiem insektobójczym i dopiero potem zabezpieczyć Ungezieferfrei z Margozą.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: