Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktBravo Premium pet treats kość prosta  bekon wędzony 23-25 cm

Bravo Premium pet treats kość prosta bekon wędzony 23-25 cm

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Najwyższej jakości przysmaki wykonane w 100% z argentyńskiej skóry cielęcej, bez dodatku chemii, w pełni naturalne i całkowicie strawne. Starannie, ręcznie wykonywane w ściśle kontrolowanych warunkach - oferują produkty zarówno zdrowe jak i niezwykle oryginalne.

Cechy:
- zapewniają zdrowe zęby i dziąsła
- idealne jako przekąska między posiłkami
- doskonałe jako nagroda
- zaspokajają naturalną chęć gryzienia

Dlaczego gryzaki firmy Bravo?
Nasze gryzaki produkowane są z twardej, wewnętrznej warstwy skóry surowej bydła domowego.

Pierwszym krokiem jest całkowite usunięcie włosów oraz nadmiaru soli i olejów. Następnym jest płukane w dużych zbiornikach, z dużą ilością wody i bez stosowania jakichkolwiek szkodliwych lub toksycznych środków chemicznych.

W dalszej kolejności skóry są przycinane i przekazywane do linii produkcyjnej, gdzie są umiejętnie i ręcznie projektowane w różne kształty i rozmiary.

Fabryka jest wyposażona w piece przemysłowe, które działają na czystym gazie ziemnym w celu zagwarantowania pełnego i głębokiego procesu suszenia.
W przeciwieństwie do innych firm, nie suszymy skóry na słońcu lub przy użyciu paliwa w postaci oleju napędowego, drewna lub innych metod, które pozostawiają produkt galaretowaty, spleśniały lub wydzielający silną woń, co sygnalizuje, iż dany produkt jest, choć to niewidoczne dla oczu - "zgniły" w środku.

Wreszcie, wszystkie produkty są dobierane i pakowane w zależności od wielkości, przed wysyłką. Utrzymujemy ścisłą kontrolę jakości środków, aby zapewnić, że tylko najlepszej jakości gryzaki są wysyłane do naszych klientów.

Dodawanie smaków:
Lennox Int'l jest wykwalifikowanym liderem w procesach dodawania smaków.

Obecnie oferujemy tradycyjną linię Natural i wiele różnych opcji smakowych w liniach Bravo. Wśród najbardziej popularnych są: Boczek Wędzony, Pieczona Jagnięcina, Masło Orzechowe, Guma do Żucia, Kurczak, Wołowina, Ser, Wanilia, Amerykański Orzech Wędzony i Pizza.

Nasze smaki wyróżniają się, gdyż proces ich dodawania jest całkowicie wyjątkowy i odmienny od tych używanych przez konkurentów. Aby zapobiec łatwemu barwieniu, nie pokrywamy lub polewamy gryzaków. Nasz opatentowany proces pozwala, aby aromat przeniknął w skórę na stałe. Wówczas smak i zapach są doskonale połączone, tworząc rozkoszny i długotrwały przysmak dla psa.

Kość prosta 12-15 cm
Waga ok 90g
Smak bekon wędzony

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: